Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nový měsíc, nové výzvy

Říká se, že březnové pranostiky nám ukážou, jaké počasí můžeme v tomto měsíci očekávat. Jistě víte, že je jich celá řada a ta asi nejznámější zní: „Březen za kamna vlezem“. Po pravdě se už nejspíš všichni nemůžeme dočkat, až slunce vystoupá na obzor, ukáže své paprsky a začne nám konečně vnášet do života tu bezbřehou radost a příjemné teplo. Také se na to už tolik těšíte?


Nový měsíc, nové výzvy

Březen je také měsícem, který by měl být velice vydatný na mlhy, ostatně většina pranostik o tom také hovoří. My ale věříme, že právě první jarní měsíc nám vnese do života nejen trochu toho hezčího počasí, ale u nás na eCanis i celou řadu zajímavých článků, rozhovorů a nesmíme zapomenout ani na oblíbené podcasty. Pojďme si tedy popovídat nejen o tom, co bylo, ale také co v brzké době bude…

Únor je pryč…

Letošní rok je rokem přestupným a proto měl únor v kalendáři o jeden den navíc. Pro naši redakci to byl velice náročný měsíc, zejména co se týká cestování. Navštívili jsme slovenskou Nitru a její úžasnou výstavu Nitradog Purina Cup. Byli jsme se také podívat na klubové výstavě kavalírů v Kamenici u Prahy. Takže ve zkratce jsme půlku měsíce procestovali, ale stálo to za to. Na našem webu jsme vydali 29 článků, a tím nejčtenějším ze všech se stal právě ten ze slovenské Nitry, což nás velmi těší. Tento článek (https://www.ecanis.cz/clanky/nezapomenutelne-tri-dny-v-nitre_3052.html) si otevřelo více jak 13 000 čtenářů – děkujeme. A nezapomeňte si také poslechnout podcast z této akce, který najdete na našem profilu na Spotify.

https://open.spotify.com/episode/5XF6C7iBneJkcaxXyNfIHY?si=e674254f150b4189

Nový měsíc, nové výzvy

Za zmínku určitě stojí i skutečnost, že jsme právě na zmíněné výstavě domluvili a navázali mediální spolupráci se slovenskou kynologickou organizací UKK (Únia kynologických klubov - https://www.unkk.sk) v čele s jejím prezidentem panem Jozefem Šusterem

V únoru jsme našim milým čtenářům, tedy vám představili v rámci profilu plemene sympatického dánsko-švédského farmářského psa. S tímto malým a akčním plemenem jsme vás seznámili prostřednictvím šesti zajímavých rozhovorů. Pokud jste je nečetli všechny nebo byste tak rádi učinili znovu, najdete je velice snadno zde:

https://www.ecanis.cz/plemena/dansko-svedsky-farmarsky-pes_815.html#plemeno-clanky

A co teď?

Nový měsíc, nové výzvy

Je březen a vy se můžete již tradičně těšit na různorodé materiály napříč naší i zahraniční kynologií, jak už jste u nás ostatně běžně zvyklí. Co se týče plemene měsíce, tentokrát jsme zalovili v domácích národních vodách a blíže vám představíme českého teriéra. Opět nezapomeňte, že každý čtvrtek a někdy také v úterý vychází na eCanis článek právě k plemeni daného měsíce. Můžete na nás také směřovat své dotazy, které rádi předáme fundovaným osobám (chovatelům, trenérům, rozhodčím, veterinářům…) a jejich odpovědi na ně najdete v našich poradnách. Napsat nám můžete na redakce@ecanis.cz.

Jsme partnery MET koneference

V březnu jsme také již počtvrté mediálními partnery MET konference (www.metkonference.cz), a tak bychom vám rádi připomněli, že máte stále ještě možnost zakoupit si na tuto parádní online akci vstupenky. A o co jde? Jedná se o konferenci moderního etického tréninku (MET), která na svém již čtvrtém ročníku přivítá přední odborníky z celého světa. Můžete se těšit na dva dny živého vysílání z pohodlí vašeho domova a k tomu následně šestiměsíční přístup k záznamu. V tomto roce vystoupí čtyři trenéři z USA, Velké Británie a Nizozemí, z našich se můžete těšit na českou trenérku dogfitness a slovenskou veterinární lékařku. Pokud chcete vědět více, jukněte sem:

Sledujte již počtvrté MET konferenci!
Sledujte již počtvrté MET konferenci!

O tom, že jsou Češi národem pejskařů, asi není pochyb. A věřte, že v posledních letech to ...

Tam nesmíte chybět

Velikonoce jsou letos brzy

Letos na nás čekají Velikonoce velice brzy a my se na ně také připravujeme. Čeká na vás vtipná soutěž, do které se zapojíte na našem Facebooku. Věřte, že o zábavu bude opravdu postaráno a někteří z vás získají i něco pěkného. Pokud vás to zaujalo, pečlivě nás sledujte.

Soutěž o CARNILOVE TRUE FRESH TASTING BOX FOR DOGS vyhrávají:

  1. Holá
  2. Bauerová
  3. Králová
  4. Horká
  5. Skalická

A takto nás můžete podpořit i vy…

Určitě nezapomeňte nadále nakupovat v našem partnerském e-shopu nebo navštívit náš obchod MERCH, kde naleznete velkou škálu zajímavých věcí pro svého čtyřnohého kamaráda nebo i sami pro sebe. A mimo jiné se tím také zasloužíte o další fungování internetového magazínu eCanis, jehož obsah pro vás i nadále zůstává ZDARMA. Navíc svou objednávkou podpoříte nejen naši redakci, ale také zlaté české ručičky řemeslníků, kteří pro nás tyto věci vyrábějí.

Pokud nám fandíte a měli byste chuť nás podpořit i jinak než nákupem v e-shopu, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

 

No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis) a Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media)  lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak navštěvujte náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

Zazvonil zvonec...

...a dnešnímu úvodníku je konec. V březnu se budeme věnovat také zajímavým tématům z naší milované kynologie a opět se budeme těšit na vaše dotazy a náměty, kterých nám do redakce chodí opravdu požehnaně.

Krásný březen, přátelé…

Iveta Panýrková

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->