Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Novinka v reedici Našeho vojska

Právě se otevírá patnácté okénko našeho Adventního kalendáře a za ním se skrývá opravdový knižní poklad, který rozhodně patří do každé kynologické knihovny. Ostatně pojďte ho s námi zkusit vyhrát!


Novinka v reedici Našeho vojska
Red. 15.12.2021 2900x Adventní kalendář 2021

Publikace Speciální výcvik psů, která je pečlivě ukrytá v našem patnáctém adventním okénku, spatřila poprvé světlo světa v roce 1955 a asi navždy zůstane cenným knižním pokladem. Patří do edice Knižnice kynologie, ve které vycházela jen samá vynikající díla. A tentokrát je autorem dokonce celý kolektiv kynologů.

Knižnice kynologie a spol.

Novinka v reedici Našeho vojska

Knihu vydalo knižní nakladatelství Naše Vojsko, které je pro nás pejskaře známé především proto, že v něm byly vydávány ty největší kynologické perly. Jako příklad můžeme uvést například edici Knižnice kynologie (Pachové práce od Dr. Viléma Eise, Německého ovčáka od Karla Všolka nebo třeba Kynologickou příručku od MVDr. Jana Kollera a mnoho dalších), mimo tuto knižnici nalezneme v portfoliu například velmi oblíbenou knihu Pes a jeho výcvik od pana Hrušovského nebo některá knižní díla od legendy pana Ing. Karla Hartla. O knihách, které Naše vojsko vydalo, bychom si mohli povídat do nekonečna.

Novinka v reedici Našeho vojska

Vraťme se k nakladatelství, které oficiálně vzniklo v roce 1945, avšak podle slov nynějšího majitele pana JUDr. et PhDr. Emericha Drtiny, dr. h. c. sahá jeho opravdová historie až k roku 1918. Současné Nakladatelství Naše vojsko je myšlenkovým dědicem a pokračovatelem stejnojmenného časopisu, jehož první číslo vyšlo hned po vzniku republiky.

V devadesátých letech knižní nakladatelství zakoupil právě pan JUDr. et PhDr. Emerich Drtina, dr. h. c. A dnes mají opravdu velmi bohatou knižní produkci, k tomu vydávají dva měsíčníky a vyrábějí různé reklamní tiskoviny pro další společnosti. eCanis. Mají také velmi bohatý nakladatelský archiv. Nezapomeňme, že před rokem 1989 bylo Naše vojsko de facto resortním nakladatelstvím ozbrojených sil.

Cenu do okénka 15. prosince 2021 věnuje knižní nakladatelství Naše vojsko. A jeden z vás se může těšit na báječnou knihu (reedice) z Knižnice kynologie. Bude to Německý ovčák od Karla Všolka.

Představujeme novou reedici

Novinka v reedici Našeho vojska

Knižní nakladatelství Naše vojsko přišlo letos na trh s novou reedicí báječné knihy s názvem Speciální výcvik psů, která je dílem kolektivu odborníků a kynologů a poprvé vyšla už v roce 1955. Dostáváte do rukou její nezměněné vydání, což je patrné z pravopisu i z odborných názvů plemen. Zájemci o kynologii a především o speciální výcvik psů tuto práci nepochybně využijí i v současné době. Kniha poskytuje praktické rady ke zjišťování stupně čichové schopnosti psů a jejich vlohy k výcviku pro službu strážní, obchůzkovou, hlídkovou, zdravotně pátrací, horskou záchrannou, civilní obrany, spojovací, nosnou, tažnou a soumarskou. Zevrubnému popisu nácviku jednotlivých typů speciálního výcviku předchází kromě úvodu také pojednání o výběru psů, o cíli výcviku a o průpravném výcviku.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv nakladatelství Naše vojsko

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...