Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Mezinárodní ocenění PET osobnost roku získal český podnikatel Pavel Bouška

Pavel Bouška, majitel společnosti VAFO PRAHA, v Budapešti převzal ocenění PET osobnost roku. Prestižní cenu uděluje od roku 2004 mezinárodní magazín PET worldwide producentům krmiv pro domácí mazlíčky. Bouška se tak stal prvním Čechem, který si ocenění vysloužil.


Mezinárodní ocenění PET osobnost roku získal český podnikatel Pavel Bouška
matilda 25.11.2018 31161x PR články

Společnost VAFO PRAHA, známá především díky značkám krmiv pro psy a kočky Brit či Carnilove, začínala jako malá rodinná firma obchodující pouze v Česku a na Slovensku. Pod vedením Pavla Boušky se v průběhu let stala předním světovým výrobcem v oblasti krmiv pro domácí zvířata. Velmi krátkou dobu, za kterou se vývoj firmy odehrál, ostatně vyzdvihli také organizátoři z PET worldwide.

Pavel Bouška Českou rodinnou firmu vyrábějící krmivo pro pejsky založil František Bouška v roce 1995. V roce 2006 se však rozhodl z vedení společnosti odejít a kormidlo předal svému synu Pavlovi. S novým ředitelem v čele začala firma růst. Na jejím krmivu si už nepochutnávali jen mazlíčci v Česku a na Slovensku, ale také v dalších 70 zemích světa. Tržby společnosti přesáhly v minulém roce 3,5 miliard korun. VAFO PRAHA se v současnosti pyšní 4 továrnami na výrobu krmiv, na jejichž výrobních pásech vzniká zhruba 90 tisíc tun krmiv ročně. V roce 2017 se Bouškovo miliardové impérium navíc rozrostlo o první zahraniční firmu, německého distributora krmiv pro domácí mazlíčky Allco.

„Děkuji PET magazínu za cenu. Tohle ocenění ale nepatří mně, patří mému týmu, jemuž děkuji, každý podnikatel dobře ví, že bez skvělého týmu nedokáže vůbec nic. Rád bych poděkoval i našim zákazníkům, bez jejich podpory bychom nikdy nedokázali dojít tak daleko, a na závěr mi dovolte poděkovat i naší konkurenci, děkuji jim za to, že nás neustále vyzývají k tomu být lepší,“ uvádí Pavel Bouška.

pavel bouška

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britCS/ 

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 66 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti PET food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhají na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Pro bližší informace kontaktujte:

pavel bouška Monika Netřeba
Account Manager
Tel.: 777 175 429
E-mail: monika@maxmediapr.cz

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->