Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Čuně, seber to!

Také se už těšíte na Ježíška? Zbývá už jen pár dní a bude tady! Možná by se vám ale pod stromeček hodilo ještě něco pěkného pro naše nejmenší pejskaře. A právě sedmnácté okénko Adventního kalendáře na eCanis.cz přináší překvapení i pro ně!


Čuně, seber to!
Red. 17.12.2021 5192x Adventní kalendář 2021

„Pěknou knížkou neurazíš!“ To je slogan, který asi platí stále. Tentokrát však budeme soutěžit o jednu speciální, ale i poučnou publikaci spíše jen pro děti. To však vůbec nebrání tomu, aby si ji přečetli i rodiče, protože téma je více než zajímavé, vtipné a hlavně pro nás pejskaře velice aktuální.

Cattacan už podruhé!

Knižní nakladatelství Cattacan jsme již letos v našem Adventním kalendáři představovali. Nicméně, jak se říká, opakování je matkou moudrosti. Takže připomínáme, že jeho vznik se datuje k roku 2004. Vydává velmi zajímavé publikace z nejrůznějších oborů a mimo jiné se nebojí jít ani do rukopisů, které by třeba ani nikdy nespatřily světlo světa.

O co se dnes hraje?

Čuně, seber to!

Hrajeme o dětskou publikaci s názvem „Čuně, seber to!“ od Michaely Krysové. Název knihy dokonale tematicky sedí k jejímu obsahu. Ona je vlastně celá o tom, co každý pejskař řeší nebo respektive by měl řešit dnes a denně. Je však třeba říci, že se jedná opravdu o krásné povídání, které je ušité na míru malým školákům, ale nic nebrání tomu, aby dětem četli jejich rodiče a zasmáli se všichni společně. Kniha je vtipná, napínavá a má nádherné ilustrace. A bez skromnosti by se dalo říci, že by mohla být i povinnou četbou ve škole, protože... To ale poznáte, až ji u nás vyhrajete. A pokud to neklapne, určitě si ji pořiďte na www.cattacan.cz a nebudete litovat.

Cenu do adventního okénka – knihu Čuně, seber to! na 17. prosince 2021 věnuje knižní vydavatelství cattacan.cz

Kontakty:

https://cattacan.cz

Čuně, seber to!

Michaela Krýslová

Pepina dostala k Vánocům vytouženého psa a najednou neví, kam dřív skočit. Nikdy by ji nenapadlo, že starat se o štěně dá člověku tolik zabrat. A ještě ke všemu si na ni přijde stěžovat sousedka, že prý nechala před domem hromádku. Bonus. Taková drzost! Copak je čuně? Ona přece po svém pejskovi pilně uklízí! Ale pravda je, že ulice jsou od psích výkalů celé zaneřáděné. Dolovat bobek z podrážky není žádný med, a co teprve když po hovínku uklouzne stará babička nebo do něj vjede vozíčkář. Chtělo by to něco podniknout. A to by nebyla Pepina, aby hned se svými kamarády nezačala spřádat plány...

S originálním textem synergicky souzní barevné ilustrace Jany Chroustové, které oslovují jak svou imaginací, tak pojetím humoru.

Kniha je druhým titulem volné série o trampotách Pepiny Karáskové „Já se z toho picnu“ a je určena dětem od sedmi let.

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv vydavatelství Cattacan

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...