Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Čistý svět najdete v Ecopets!

Jste-li milovníky všeho, co je v souladu s přírodou, pak je šestnácté okénko našeho Adventního kalendáře určeno právě vám! Protože dnes to bude hlavně o přírodě, která má pro organismus až neuvěřitelné ozdravovací schopnosti. Tak jdeme honem na to!


Čistý svět najdete v Ecopets!
Red. 16.12.2021 5377x Adventní kalendář 2021

Dokud budou mezi námi takoví lidé, jako je například Katarina Bukovini z obchůdku Ecopets, pak máme šanci na lepší zítřky... Nejenže se sama drží hesla: „Žiji v souladu s přírodou“, ale také podporuje české a slovenské výrobce. Pokud i vy máte podobné smýšlení, pak se vám následující povídání bude jistě moc líbit. A pokud ne, určitě se dozvíte něco nového a možná na spoustu věcí změníte i názor.

Čistý svět najdete v Ecopets!

Paní Katarina je ženou, která má v sobě neskutečnou energii a respekt k přírodě. Žena, která neměla vždy na růžích ustláno a poznala i velmi krušné životní období, kdy se již sama pomalu loučila se životem. Ale nevzdala se a šla dál. Do vínku jí totiž bylo opravdu naděleno. A tak není divu, že je velice citlivá na vize, věnuje se nejen léčení pomocí přírody, ale také šamanství, Loona dance a naturoterapii. Především však miluje přírodu, snaží se ji chránit a pomáhá jí...

Poselstvím Ecopets je připomenout, že nám naše příroda dává to nejlepší pro péči nejen o nás samotné, ale i pro naše čtyřnohé kamarády!

Přírodní lékárna

Čistý svět najdete v Ecopets!

Paní Katarina měla vždy cit pro bylinky. Mnoho znalostí a zkušeností získala od své babičky. A tak začala léčit zvířata pomocí svých namíchaných bylinných směsí, které slaví velký úspěch. Ostatně sama říká, že příroda nám dává bylinku skoro na každou bolístku. Přírodní cestou můžete ochránit své chlupaté miláčky i proti takovým nezvaným hostům, jakými jsou blechy a klíšťata. Pomocí Ecopets balzámů, mastí a dalších přípravků se vašemu pejskovi či vaší kočičce rychle uleví.

„Sama příroda nám dává lék na každou bolístku“, říká paní Katarina.

Šetrně a ekologicky…

Čistý svět najdete v Ecopets!

Mimo již zmiňované produkty přírodní lékárny nalezneme v portfoliu opravdu velice pestrý sortiment věcí pro naše psy a vše v eko kvalitě. Paní Katarina si opravdu zakládá na své životní filozofii a tak si velice pečlivě vybírá a prověřuje své dodavatele. Jak sama ví, tak ne vždy znamená zelená nálepka to, že je produkt skutečně ekologický. Takže veškeré výrobky, které se v Ecopets prodávají, jsou prokazatelně ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

Příroda až na prvním místě...

Čistý svět najdete v Ecopets!

Nejenže si v obchůdku můžete zakoupit výhradně eko výrobky, ale rovněž se myslí na systém balení produktů, který s distribucí samozřejmě úzce souvisí. Jsou jasně daná pravidla, a to v modu ZERO WASTE. To znamená, že pokud je nutné výrobky zabalit, pak pouze do již jednou použitých obalových materiálů, anebo do těch recyklovaných.

Co zajímavého v obchůdku najdete?

Čistý svět najdete v Ecopets!

Portfolio je opravdu široké. Radost vám i vašim blízkým mohou udělat krásné a stylové keramické misky, zdravá výživa pro vašeho psa, pamlsky, hračky pro psy, knihy a spousta zajímavého zboží vyrobeného opravdu poctivě a ekologicky.   Nás v redakci velmi zaujal výběr a hlavně typy psích obojků. Dovedete si třeba představit obojek z konopného popruhu, který je nejen ekologický, ale může se hodit i těm psům, kteří jsou na jiné materiály alergičtí? A navíc zakoupením tohoto produktu přispějete 50 Kč na psí útulek. Pokud vás upoutal konopný obojek, dovolíme si vás upozornit na další, ten je zase vyrobený z ananasového vlákna. Je nejen krásný a pochopitelně ekologický, ale jeho zakoupením opět přispějete na psí útulek, tentokrát ale devadesáti korunami. A to už stojí za zvážení. A do třetice všeho dobrého. Další peckou do řady je totiž opět český eko obojek, ale tentokrát z kůže a navíc je malovaný ručně. Autorkou malby je jedna stará paní z Moravy, která také miluje bylinky, přírodu a vše, co s tím souvisí. A víte, co je jisté? Jako. Nikdo už další takový obojek mít nebude!

Naturoterapie pro zdraví zvířat

Čistý svět najdete v Ecopets!

Přemýšleli jste již někdy, zda je potřeba do zvířat dávat v podobě léků, vitamínů nebo třeba jako „ochranu“ proti červíkům tolik chemie? Jistě, ovšem pokud jde o vážnější nemoci, kde již nepomůže žádná bylinka. Pak je dobré obrátit se na skvělého lékaře. Jde-li však o prevenci nebo léčení běžné nemoci, pak jsou bylinky, tinktury nebo mastičky z rukou někoho, kdo tomu rozumí, opravdu vhodné. Možná je to pro vás velice složitou záležitostí, ale věřte, že v Ecopets pomoc najdete. A mimochodem Eco pets má také kamennou prodejnu  v Beroune v centru na Pivovarska 104/9. Rozhodně ji nezapomeňte navštívit.

Cenu do šestnáctého okénka Adventního kalendáře věnuje firma Ecopets, provozovatel e-shopu ecopets.cz. Jeden vylosovaný výherce se tedy může těšit na poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup v Ecopets.

Kontakty:

https://www.ecopets.cz

https://www.facebook.com/ecopets.cz/

https://www.instagram.com/ecopetsproduct/

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Ecopets

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...