Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky

Vánoce jsou čas, kdy nejen sobě, ale i našim čtyřnohým kámošům rádi dopřejeme nějakou dobrotu navíc. Cukroví a zbytky, které odpadnou z páníčkova talíře, však nedělají zvířecím bříškům dobře, a to ani v malém množství. Pokud chcete chlupáčovi udělat skutečnou radost, kupte mu pochoutku určenou speciálně jeho mlsné tlamičce.


BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky
red. 6.11.2019 4071x PR články

Carnilove Fresh s kaprem

BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky

Dopřejte vašemu psovi štědrovečerní večeři, která se podobá té vaší! Holistické granule Carnilove Fresh obsahují čerstvé maso z kapra, které nejenže skvěle chutná, ale současně je ceněno také pro jeho pozitivní vliv na zdraví srdce a oběhového aparátu. Maso tvoří v granulích Carnilove Fresh 80 % obsahu, zbylých 20 % poté patří lesním plodům, zelenině a bylinkám. Součástí řady jsou také lahodné poloměkké pamlsky.

 

Granule Carnilove Dog Fresh Carp & Trout 12 kg, 1 659 Kč

Pamlsky Carnilove Dog Semi-Moist Carp with Thyme 200 g, 59 Kč

www.carnilove.cz

Dárky pro psí parťáky

BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky

Každý člen domácnosti (i ten čtyřnohý) si zaslouží vlastní dárek pod stromečkem. I když naše psí spolubydlící zajímá spíše než samotná miska její obsah, přesto si zaslouží hodovat „na úrovni“. Stylové misky Brit disponují vyjímatelnou nerezovou vložkou a protiskluzovým systémem pro maximální komfort a hygienu. A po chutné „večeři“ je čas na odpočinek. Měkká deka poskytne vašemu mazlíkovi teplo a pohodlí během chladných zimních večerů.

 

Brit deka pro zvířata, 349 Kč

Brit miska velikost M, 139 Kč

www.krmivo-brit.cz

Carnilove pochoutky pro kočky

BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky

Holistická konzerva Carnilove s bílým krocaním masem ze svaloviny a sobem potěší chuťové buňky každého kočičího mlsouna. Servírovat ji můžete jako kompletní krmivo, „omáčku“ na granulky nebo jako šťavnaté a delikátní štědrovečerní menu. Pamlsky Carnilove s čerstvým kachním masem podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili společné chvíle vánoční pohody a odpočinku.

 

Pamlsky Carnilove Cat Crunchy Duck with Raspberries 50 g, 35 Kč

Konzerva Carnilove Turkey & Reindeer 100 g, 29 Kč

www.carnilove.cz

Pamlsky Brit Functional Snack

Funkční pamlsky Brit Functional Snack slouží nejen jako odměna nebo chutný dárek pod stromeček, ale také jako doplněk pravidelné stravy – každý druh obsahuje specifické ingredience odpovídající konkrétní funkci, kterou má plnit. Nové poloměkké pamlsky jsou tak chutnou, masitou, a především zdraví prospěšnou dobrotou pro psy všech věkových kategorií. K dostání jsou v deseti různých recepturách.

 

Pamlsky Brit Functional Antistress 150 g, 79 Kč

Brit pamlskovník 79 Kč

www.krmivo-brit.cz

Let´s Bite masové pamlsky pro psy

BRIT: Vánoční dárky pro mazlíčky

Řada prémiových masových pamlsků Let´s Bite je určena všem psům, kteří milují maso. Nové pochoutky slouží jako chutná odměna při výcviku, díky které pejska snadno motivujete k poslušnosti. Pamlsky jsou k dostání v podobě masových tyčinek, masových žvýkacích kůstek a jako celé kousky masa.

 

Pamlsky Let´s Bite Chewbones. Calcium Sticks with Chicken Fillet 80 g, 45 Kč

Pamlsky Let’s Bite Meat Snacks. Beef stick 12 g, 12 Kč

Pamlsky Let’s Bite Meat Snacks. Duck Stripes 80 g, 45 Kč

www.krmivo-brit.cz

Kam dál ...


    Podobné články