Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Když se řekne hlavolam, tak nás okamžitě napadne Manahu! A když se řekne Manahu, tak většině z nás zase hned „naskočí“ hlavolam! Souhlasíte? Tak se s touto partou nadšenců pojďte blíže seznámit a budete-li mít i kousek toho pověstného štěstí, můžete jeden z nich vyhrát v naší velikonoční soutěži! A zas tolik toho pro to udělat nemusíte!


Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?
Red. 16.4.2022 9880x Velikonoční pomlázka 2022

Česká firma Manahu.cz patří na českém trhu již pár let mezi takové stálice s širokou nabídkou interaktivních hraček a především hlavolamů pro psy. Některé kousky se díky nim u nás objevily dokonce úplně poprvé. Kromě toho u nich zákazníci naleznou v portfoliu i další tréninkové pomůcky, hračky, obojky, vodítka, oblečky, krmení nebo třeba zdravé pamlsky. Ale hlavolam je prostě hlavolam, a kdo ho ještě nevyzkoušel, opravdu o moc přichází, tedy jeho pes pochopitelně. A možná je právě teď ten správný čas to zkusit napravit.

Bílá sobota

O Bílé sobotě probíhaly přípravy na Boží hod velikonoční, chystaly se pokrmy, nebo se pletly pomlázky. Dopoledne Bílé soboty se nese ve znamení smutku u Ježíšova hrobu, večer a v noci nastávají oslavy vzkříšení Ježíše Krista. Sobotě se říká bílá nejspíše kvůli novokřtěncům, kteří nosili bílá roucha, která jsou znakem čistoty.

K čemu je taková hra vůbec dobrá?

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Hlavolamy obecně jsou skvělým zpestřením běžného tréninku a pravidelného denního režimu psa. Je totiž báječné unavit svého čtyřnohého parťáka nejen fyzicky, ale také psychicky. Pak může být teprve opravdu spokojený ve všech ohledech. A tyto interaktivní pomůcky v tom mohou velmi pomoci. Zábavnou formou totiž zaměstnají psí mozek, rozvíjejí smysly a pomáhají i nácviku soustředění se a samozřejmě i používání nosu a vynikajícího čichu. Pohodové. Hlavolamy můžete ocenit i za dlouhých zimních večerů, při nepřízni počasí, u pejsků v rekonvalescenci nebo kdykoliv, kdy se prostě nedá jít ven nebo na cvičák a vy byste přesto stáli o nějakou společnou aktivitu.

Hlavolam pod drobnohledem

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Hlavolamy nejen pro psy, ale také pro kočky nebo i jiná domácí zvířata existují ve spoustě velikostí, tvarů, materiálů a také stupních obtížnosti. Vždy je třeba postupovat od jednoduššího ke složitějšímu, konkrétní výrobek si vybrat v danou chvíli opravdu s rozmyslem, správně ho používat a také je šikovné si již od začátku v průběhu celé hry nastavit nějaký rituál a hlavně nenechat psa hračku ničit. Pokud byste si nevěděli rady s výběrem, můžete si přečíst tento návodný článek https://www.manahu.cz/jak-vybrat-hlavolam nebo se obrátit přímo na www.manahu.cz a dámy se vám budou jistě velmi rády věnovat. Pražáci mají navíc možnost se po předchozí domluvě zastavit i ve skladu a vše si vyzkoušet.

Více se o hlavolamech můžete dozvědět i v podcastu, který naše redakce  natočila na veletrhu For Pets 2022 v majitelkou firmy Manahu Petrou Manychovou. Za nás moc příjemné a přínosné povídání pro ty, kteří třeba stále ještě váhají.

Znáte hlavolamy pro psy?
Znáte hlavolamy pro psy?

Tušili jste, že i pro psy existují speciální hlavolamy, které jsou báječnou zábavou pro všechna plemena téměř bez omezení? Nebo už nějakou dobu zvažujete pořízení některého z ...

8.4.2022

Květinou nikdy „neurazíš“…

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Rádi bychom vám v rámci toho soutěžního článku představili jeden s nejoblíbenějších hlavolamů z nabídky firmy Manahu.cz, který nese krásný, dalo by se i říci, jarně velikonoční název „Květina“. A ten také máte možnost právě nyní získat.

KVĚTINA (v originále Dogs Flower) je dřevěný hlavolam pro psy od rakouské značky My Intelligent Dogs vhodný pro psy všech velikostí. Pejsci si na něm osvojí hned několik nových dovedností a především je zábavnou formou přimějete ke zklidnění a přemýšlení. Při hledání ukrytých dobrůtek zapojí hlavně čich, svůj nepřirozenější a nejrozvinutější smysl. Nalezené dobroty poslouží jako motivace a posléze i jako odměna.

Díky promyšlenému designu můžete sami regulovat úroveň obtížnosti, a to množstvím a umístěním jednotlivých herních prvků. K dispozici máte válečky, dvě pohyblivé otočné desky, odnímatelné kolečko s provázkem a velké množství prohlubní na ukrytí dobrůtek. S hlavolamem si tak může hrát pejsek začátečník i psí expert.

Více se o „kytičce“ můžete dozvědět zde: https://www.manahu.cz/psi-hlavolam-kvetina

O co se hraje?

Cenu do soutěže „Velikonoční pomlázka“ na Bílou sobotu (16. dubna 2022) věnuje česká firma Manahu.cz. Výherce se může už nyní těšit na krásný dřevěný hlavolam s názvem „Květina“ s variabilním nastavením obtížnosti 1 – 4.

Kontakty:

www.manahu.cz

https://www.facebook.com/manahu.cz

https://www.instagram.com/manahu.cz_sk

Vřele doporučujeme…

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Pokud jste ještě se svým psem nikdy žádný hlavolam nebo jinou interaktivní hračku nevyzkoušeli, tak mu to zkuste dopřát nyní. Navíc rozhodnete-li se rovnou pro některý ze setů se třemi hlavolamy v sadě, obdržíte k tomu jako bonus ještě desetiprocentní slevu. A až uvidíte, s jakým nadšením se váš pes pustí do vyhledávání dobrůtek a bude je nacházet i v těch nejzapeklitějších skrýších, bude mít velkou radost nejenom on, ale i vy samotní. A věřte, že naše chlupaté kamarády to nejenom baví, ale podobnou činností si bystří i své smysly.

Bílá sobota – Co takhle hlavolam pro psa?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě naší Velikonoční nadílky. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní cenu, o kterou se ve Velikonoční pomlázce hraje 18. dubna 2022, je nutné posbírat všech 8 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 11. dubna do 18. dubna 2022.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána ve velikonočním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Výhru lze poté uplatnit do třiceti kalendářních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Manahu, redakce

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...