Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

A máme tady léto!

Těšíte se na léto a na prázdniny? Tak je to konečně tady! Čas, který nejen děti s nadšením očekávají. Čas, kdy odjíždíme na dovolené, na psí tábory, nebo na výlety. A co pro vás máme na toto období přichystané na eCanis? Pojďme si to tedy odtajnit!


A máme tady léto!

Nezadržitelně to letí a opravdu je tady horké léto, a to doslova. Je to jistě jedno z nejkrásnějších ročních období, kdy si opravdu užíváme radovánek doma i v zahraničí, v lese i u vody, v hotelu nebo na chalupě... A naši psi pochopitelně s námi. A tak jen na začátek připomeneme, abyste na naše čtyřnohé kamarády opravdu nezapomínali. Je krásné brát je s sebou skoro všude, ale dávejte u toho velký pozor na všemožné letní nástrahy...

A je to za námi…

A máme tady léto!

Minulý měsíc jsme vám představili ruské národní plemeno a to moskevského strážního psa. Je až s podivem, co vše jsme se o něm dozvěděli a nevím jak vy, ale mně osobně tato „drsná“ rasa velmi mile překvapila. Pokud byste se chtěli podívat na všechny články o tomto plemeni, pak je najdete zde: https://www.ecanis.cz/plemena/moskevsky-strazni-pes_427.html#plemeno-clanky

 

Nejčtenějším článkem měsíce června se stal rozhovor s Martou Mannelovou o metodě Tellington TTouch. Je pravda, že nás společné povídání velice bavilo a obdivovali jsme ji za práci a odvahu, kterou prokázala. A tak se ani moc nedivíme, že právě tento článek dopadl tak, jak dopadl. Měl více jak 10 000 shlédnutí. 

Cesta k cíli často nevede přímo!
Cesta k cíli často nevede přímo!

Také máte někdy pocit, že se na vás ženou ze všech stran názvy technik, kterým vůbec ...

Moderní techniky a metody

A co bude k vidění na eCanis v červenci?

V červenci vám představíme malého roztomilého, ale přesto báječně pracujícího psa, kterým je velškorgi cardigan. Portrét vyjde hned zítra a po celý červenec nás budou provázet každý čtvrtek povídání s majiteli a chovateli. Nezapomeneme ani na podcast o tomto plemeni.

 

Jinak samozřejmě klasika – rozhovory, seriály, poradny, upoutávky… prostě přesně tak, jak jste u nás běžně zvyklí.

 Co říci závěrem?

Léto je prostě úžasné a my vám přejeme, ať si ho užíváte plnými doušky. Dávejte však na sebe a na své milované pozor, abyste byli všichni v pořádku. A nezapomeňte také, že eCanis se dá sledovat a číst také z mobilu a všechny články linkujeme i přes Instagram.

Prázdninám zdar!

Také v červnu jsme pro vás měli připravenou lákavou soutěž a věříme, že nejen vám, ale především vašim pejskům uděláme další laskominou „z kuchyně“ Brit Care velkou radost. A kdo že bude tentokrát tím šťastným?

Soutěž o o pamlsky Brit Care Dog Crunchy Cracker!

  1. K. Návojová
  2. A. Kolářová
  3. J. Černý

Výhercům gratulujeme!

Fotosoutěž:

Internetový kynologický magazín eCanis vyhlašuje fotosoutěž na téma „Dítě a pes“. Fotografie své a svých miláčků nám v průběhu celého měsíce zasílejte na e-mailovou adresu redakce@ecanis.cz  a my tři z vás vybereme a odměníme malou pozorností.

Zasláním fotografie do redakce eCanis dáváte automaticky souhlas s jejím použitím pro redakční účely.

Nezapomeňte nás sledovat!!!

Líbí se vám kynologický magazín eCanis? Pak nás nezapomínejte sledovat nejen na webu www.ecanis.cz, ale také na sociálních sítích a také na spotify, kde každý týden vycházejí podcasty nejen z naší dílny, ale také z té společné s veterinární laboratoří Labvet.

✿ Náš INSTAGRAM: ecanis_media

✿ Náš E-SHOP a MERCH https://www.ecanis.cz/shop.html 

⊱Facebook: https://www.facebook.com/psicasopis/

⊱WEB: www.ecanis.cz

⊱spotify: ecanis.cz

Ohledně případné spolupráce nás můžete kontaktovat na e-mailu redakce@ecanis.cz.

Na všech našich sítích nezapomeňte na...!!!

LIKE, COMMENT, SUBSCRIBE! – VYJÁDŘETE SVŮJ NÁZOR, PROSÍM, JE TO PRO NÁS DŮLEŽITÉ!

Děkujeme...

Máme velkou radost, že jste tu s námi, že nás čtete, sdílíte či doporučujete. Pokud se vám náš webový portál eCanis líbí, fandíte nám a měli byste chuť nás v naší další činnosti také trochu podpořit, pak můžete jakoukoliv částku zaslat na náš účet č. 2201352044/2010. Velmi si vážíme každé podpory a pomoci a předem za ni zdvořile děkujeme.

Přátelé, jsme tu pro vás a máme vás rádi!

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

Foto: red., pixhere.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...