Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
A je to zde! Poslední okénko Adventního kalendáře je tady a vy si v tomto roce zahrajete už naposledy. Než si rozbalíte naši „voňavou čokoládičku“, nezapomeňte, že Štědrý den je svátkem klidu a míru. Je to sice zároveň poslední den adventu, kdy vrcholí přípravy na štědrovečerní večeři, ale to ještě neznamená, že se máte stresovat a honit. Naopak. Berte vše v klidu, a ještě se raději jděte projít se svým čtyřnohým přítelem někam ven a užívejte si to krásné volno. Nezapomeňte ale při tom na vyvrcholení naší vánoční soutěže…
Hlavní cenu do našeho Adventního kalendáře věnoval jeden z v současnosti našich nejlepších trenérů psů, který v tom s námi jede již čtvrtou sezónu. A jeho spolupráce s redakcí eCanis trvá opravdu již několik let a my jsme za to moc rádi. Jeho práce je velice precizní a vše, co dělá, má dobře promyšlené a skvěle propracované. A mnozí z vás již určitě správně tuší, že letošním Ježíškem není nikdo jiný než Robert Zlocha.
Tentokrát vám ihned v úvodu prozradíme, o co se hraje. Je to tak trochu i z toho důvodu, abychom pořádně vysvětlili, co vše hlavní cena obnáší a jak tento skvělý produkt vzniknul. Vše začalo v době covidové… U první myšlenky stály lekce, které pandemická situace ze dne na den vyškrtla z našich programů. Jenomže dlouhodobý trénink nebo vývoj štěněte nejde jen tak zastavit. Robert vždy chtěl a chce, aby lidé měli ve svém psovi opravdového parťáka do života. A to byla vize, se kterou do práce na online kurzu vstupoval. A vlastně nejen podle něj je veledůležité, aby majitelé věděli jak naučit různá chování, jak svého psa dobře motivovat a jak správně nastavovat situace či řešit různé komplikace ve společném běžném životě.
Robert Zlocha vždy chtěl a chce, aby lidé měli ve svém psovi opravdového parťáka do života!
Robert pracuje se psy každý den. Vrátka. Má za sebou tisíce hodin a neustále experimentuje s různými přístupy, které se naučil na jiných kurzech, seminářích či od trenérů z celého světa. V tomto online kurzu, který Robert vytvořil, prozradil i některá svá tajemství, o která se běžně nedělí jen s klienty v konkrétních situacích. Je dobré vědět, že Robert pracuje metodou etického moderního tréninku, zkráceně MET.
Kurz rozdělil na několik tematických částí. Velký prostor dostal například nácvik spolehlivého přivolání, chůze u nohy či na vodítku, automatické zastavování psa u obrubníků a přechodů pro chodce nebo například procvičování psí sebekontroly. Postupy jsou vysvětlené ve videích, doplněné o nejčastější chyby a pro zájemce ještě rozšířené o další poznámky a odkazy. Majitelé štěňátek dostanou k dispozici také „manuál“, který provádí prvními dny a měsíci společného života tak, aby byl pejsek dobře socializovaný a aby s majitelem vytvořili sehranou dvojku. Pro trenéry si Robert Zlocha připravil poznámky z praxe a upozornění důležitá pro další práci s klienty.
„Musím přiznat, že jsem dopředu vůbec nedokázal odhadnout, kolik práce mě čeká. Ke kurzu jsem nakonec napsal tolik poznámek, scénářů a popsal tolik postupů a situací, že by to vydalo na knížku. Zážitek bylo i samotné natáčení, které trvalo sedm dní od rána do večera. Pozval jsem si na ně třináct psích herců. A pak mě ještě čekalo několik návštěv nahrávacího studia kvůli voiceoverům. Byla to intenzivní, ale skvělá zkušenost.“
Pokud tedy z jakéhokoli důvodu nemáte čas chodit na cvičák nebo byste si chtěli rozšířit své povědomí o výchově a výcviku psa, pak určitě nebudete litovat, když investujete do některého z online kurzů Roberta Zlochy. Za naši redakci můžeme vřele doporučit.
O co se hraje?
Cenu do čtyřiadvacátého okénka Adventního kalendáře věnuje Robert Zlocha – psitrenink.cz. Jeden šťastný výherce se může těšit na online kurz verze Pro dospělé psy a puberťáky v hodnotě 4750 Kč.
Kontakt:
Pravidla soutěže:
Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?
V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.
POZOR!!!
Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!
Ceny pro výherce:
Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023. Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.
Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.
V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!
Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...
15.11.2023Adventní kalendář 2023Red.
Adventní čas nás vybízí k zamyšlení, obdarovávání a hledání toho nejlepšího v sobě ...
Adventní kalendář 2024Na internetu se to v poslední době online kurzy pro pejskaře jen hemží. Jejich zaměření je ...
Adventní kalendář 2023-->