Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Tři medaile z Francie...

Ačkoliv v našich zeměpisných končinách mají čeští musheři zhoršené podmínky pro trénink, rozhodně se však nevzdávají a bojují, co se dá. A první vavříny jsou zde...

Datum: 7.2.2019 | Zhlédnuto: 152x

Jak již jistě víte, naše krásná a na sníh strohá zemička se může pyšnit dalšími skvělými výsledky z Mistrovství světa v mushingu, které se konalo na přelomu ledna a února v Savojských Alpách ve Francii.

A jak jsme dopadli?

Martina Štěpánková získala dvě zlaté medaile, a to ve skijöringu s jedním psem a v kombinaci (pulka + skijöring) 2×7,5 km. Dále si doběhla pro čtvrté místo v pulce s jedním psem.

Na rozhovor s Martinou se můžete těšit již další týden na www.ecanis.cz.

Michal Ženíšek vybojoval se svým spřežením čtyř psů z hromadného startu stříbrnou medaili. 

I rozhovor s tímto sympaťákem na vás čeká další týden na www.ecanis.cz.

Ani další člen týmu Jiří Mencák se nenechal zahanbit a v individuálním startu se čtyřmi psy se umístil na krásném desátém místě. V hromadném startu taktéž se čtyřmi psy se posunul o příčku vpřed a umístil se na devátém místě.

Mistrovství světa psích spřežení federace IFSS on-snow trvalo čtyři dny, zúčastnilo se jej více jak tři sta týmů z více jak dvaceti pěti zemí. A vidět zde bylo přes jeden tisíc čtyřista psů.

Redakce eCanis

Foto: FitminAktuality

SOUTĚŽ O NOVÉ KONZERVY PRO PSY BRIT PREMIUM BY NATURE

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát nové konzervy pro psy Brit Premium by Nature.
1.8.2019 00:00

... přejít na aktuality