Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Smutné zpravy nekončí :-(

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás dne 20.1.2021 navždy opustila naše kamarádka, výcvikářka, jednatelka a členka ZKO Otice Ing. Eva Remiasová.

Datum: 22.1.2021 | Zhlédnuto: 587x

Eva byla velice obětavý člověk, která svůj veškerý volný čas věnovala výcviku. Hlavně v 90. letech, kdy vedla tehdejší mládež ZKO Otice, dokázala zúročit své vůdčí a organizační schopnosti na maximum. Pod jejím vedením vznikla silná skupina, převážně mládežnic, kterým přezdívali „fialky“, se kterými Eva jezdila po závodech, jiných cvičácích a táborech. Obzvláště nezapomenutelný byl tábor ve Starém Plzenci, kdy Eva, jako jediný dospělý, zvládla cestu vlakem z Opavy do Starého Plzence a zpět s 5 dívkami, jejich psy a vybavením na 2 týdny (oblečení, výcvikové pomůcky, misky, apod.), které si všechny vezly na zádech.

Později z důvodu pracovního vytížení aktivní kynologii na nějakou dobu opustila, i když psy, alespoň jako společníky, měla stále; až si před pár lety splnila svůj dávný sen a pořídila si fenku rotwailera - Amaranthine Eso Boss (Tigy), se kterou se znovu kynologii začala věnovat. Zároveň také začala opět aktivně působit v klubu, a to jako jednatel a výcvikář.

Nikdy na ni nezapomeneme, na její nezdolnou energii, optimismus a ochotu vždy pomoci. V našich srdcích zůstane navždy.

Za ZKO Otice Lucie Jurčáková

 Aktuality

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.
3.3.2021 00:00

... přejít na aktuality