Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SMUTNÉ LOUČENÍ

Datum: 9.4.2020 | Zhlédnuto: 723x

Těsně před Velikonocemi, ve středu 8. 4. 2020, otřásla celou jihočeskou základnou smutná zpráva o odchodu jednoho z pilířů, jednoho z našich nejbližších, naší Milenky Kubové.

Patřila mezi jedny z neobětavějších členů, a i přes svůj vysoký věk nechyběla na žádné důležité akci, ale ani na žádném „obyčejném“ tréninku nebo ukázce pro veřejnost. Svou neutuchající houževnatostí a elánem zahanbovala mnohé mladší. Bude navždy neodmyslitelně spjata se cvičákem na Hluboké, který byl pro ni v podstatě druhým domovem.

Věčně usměvavá a elegantní Milenka nedokázala nikdy nikoho zarmoutit a i přes problémy ve svém osobním životě byla pro mnohé z nás velkou inspirací. Boxerkářka tělem i duší, držitelka druhé výkonnostní třídy, mnohonásobná účastnice MR záchranných psů, úspěšná chovatelka, čestný člen JčZBK, člověk s otevřeným srdcem... To všechno byla Milenka, která nám všem bude nesmírně chybět a po které zůstane nesmazatelné místo v našich řadách. Čest její památce!!!

JčZBKAktuality

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.
2.6.2020 00:00

... přejít na aktuality