Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Prožijte poslední den v roce s eCanis!

Silvestr má jistě své kouzlo a je mnoho způsobů, jak ho můžete strávit a udělat si tento den co možná nejpříjemnějším nejen pro sebe, ale i pro své okolí. Určitě ho chce každý z nás prožít se svou rodinou, přáteli, ale také se svými čtyřnohými mazlíčky.


Datum: 30.12.2022 | Zhlédnuto: 166x

Mnoho z nás zůstává doma a snaží se svému psu či kočce zajistit co možná nejkomfortnější prostředí ke strávení tolik obávaného posledního a prvního dne v roce. Lidé se asi bohužel nikdy nepoučí a budou odpalovat rachejte, dělat pompézní ohňostroje a prostě vše, co vadí nejen našim psům, ale také ostatním zvířatům. Bohužel i těm volně žijícím. Víme to všichni. Přesto se stále „bavíme“ tímto způsobem! Opravdu je nutné slavit příchod nového roku takto?

Pokud patříte mezi ty rozumnější, kteří budou trávit Silvestra a Nový rok u rodinného krbu se svým psem a nechcete se jen dívat na televizi, pak tu pro vás máme slušnou nálož humoru, vtipných příběhů ze života, kreslených vtipů a spoustu dalších zajímavých věcí.

Kde je najdete?

Vše co k Silvestru patří a mohlo by vás skvěle pobavit, najdete na našich sociálních sítích, kde je pro vás budeme sdílet. Neváháte je tedy sledovat a dávat nám like. Budeme se těšit a přejeme příjemnou zábavu.

 

Sociální sítě eCanis:

https://www.facebook.com/psicasopis

https://www.instagram.com/ecanis_media/

 

Přátelé, hlavně krásný a klidný poslední den v roce!

Váš redakční tým eCanis


Aktuality

Soutěžte o pamlsky Brit !

Soutěž leden
4.1.2023 20:10

Prožijte poslední den v roce s eCanis!

V pohodě, v klidu a s humorem – hlavně bez ohňostrojů a dělobuchů
30.12.2022 17:50

Psohňostroj

Ohňostroj bez petard
27.12.2022 22:07

Soutěžte o pamlsky Brit !

Soutěž na listopad
31.10.2022 18:44

... přejít na aktuality


-->