Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Připravujeme Adventní kalendář 2021!

Loňský Adventní kalendář byl velice úspěšnou reklamní akcí. A protože jsme již v půlce října, je třeba začít s přípravou. Proto vám nyní nejčtenější kynologický internetový portál eCanis přináší nabídku na velmi zajímavou akci, která vám může pomoci ještě více zviditelnit vaši firmu, konkrétní výrobek, či službu.


Datum: 12.10.2021 | Zhlédnuto: 897x

Pár statistik na začátek...

Adventním kalendáři jsme v roce 2020 uveřejnili celkem 24 výherních článků, a tím jsme zároveň představili 23 firem s pejskařskými potřebami, krmivem, službami, ale také pár těch zcela nekynologických. V prosinci jsme mezi vás čtenáře rozdělili ceny v celkové hodnotě 45 724 Kč.  Náš Adventní kalendář navštívilo celkem přes 118 000 lidí (součet všech článků). A to už stojí za zvážení...

Co je Adventní kalendář?

Pro naše obchodní partnery jsme v souvislosti s letošními vánočními svátky připravili zajímavý projekt, jak dát cílové skupině zákazníků vědět o vaší firmě, výrobcích, či službách. Tento projekt se jmenuje výstižně – ADVENTNÍ kalendář a je vlastně soutěží pro čtenáře, kdy každý den některý z nich obdrží pěknou cenu. Jak to bude vypadat konkrétně? Každý den se na www.ecanis.cz v sekci, která bude na hlavní straně speciálně označena, objeví jeden námi na míru připravený nebo vámi dodaný (dle přání konkrétního partnera) PR článek. Začínáme 1. prosince a končíme na Štědrý den! Jedná se tedy celkem o dvacet čtyři dnů.

Jak to bude fungovat?

Pokud bude mít čtenář zájem zapojit se do soutěže, bude nutné splnit dvě konkrétní podmínky. A právě takto nastavená pravidla zajistí, že každý člověk PR článek přečte od začátku až do konce, neboť právě v textu bude hledat jednu určitou indicii, bez které by neměl šanci daný předmět / službu vyhrát. Druhou podmínkou je tento PR článek z Adventního kalendáře pomocí tlačítka přímo na webu www.ecanis.cz nasdílet  na svůj facebookový profil a zároveň označit tři další přátele.  Vše máme technicky propojené a snadno dohledatelné.

Měli byste zájem obsadit jedno nebo více okének v Adventním kalendáři?

Pokud chcete být součástí našeho projektu „Adventní kalendář 2021“, pak nás neváhejte kontaktovat telefonicky (722 613 220) či e-mailem (panyrkova@ecanis.cz) a my vám rádi sdělíme podrobnosti, či zodpovíme vaše případné dotazy.

 

Iveta Panýrková

Šéfredaktorka eCanis


Aktuality

Soutěžte o pamlsky Let´s Bite Chewbones!

I tento měsíc jsme pro vás připravili soutěž ve spolupráci s českou značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.
1.8.2022 00:00

Legendy československé kynologie...

Oblíbená rubrika, kde vám představujeme opravdové žijící i již nežijící osobnosti naší milované pejskařiny.
1.7.2022 22:01

Vyznáte se v plemenech psů?

Něco o nás...
28.6.2022 22:16

Evropská výstava 2025 bude v ČR!

Výborná novina dorazila ze zasedání Evropské sekce FCI v Paříži.
26.4.2022 10:06

... přejít na aktuality