Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Připravujeme Adventní kalendář 2021!

Loňský Adventní kalendář byl velice úspěšnou reklamní akcí. A protože jsme již v půlce října, je třeba začít s přípravou. Proto vám nyní nejčtenější kynologický internetový portál eCanis přináší nabídku na velmi zajímavou akci, která vám může pomoci ještě více zviditelnit vaši firmu, konkrétní výrobek, či službu.


Datum: 12.10.2021 | Zhlédnuto: 196x

Pár statistik na začátek...

Adventním kalendáři jsme v roce 2020 uveřejnili celkem 24 výherních článků, a tím jsme zároveň představili 23 firem s pejskařskými potřebami, krmivem, službami, ale také pár těch zcela nekynologických. V prosinci jsme mezi vás čtenáře rozdělili ceny v celkové hodnotě 45 724 Kč.  Náš Adventní kalendář navštívilo celkem přes 118 000 lidí (součet všech článků). A to už stojí za zvážení...

Co je Adventní kalendář?

Pro naše obchodní partnery jsme v souvislosti s letošními vánočními svátky připravili zajímavý projekt, jak dát cílové skupině zákazníků vědět o vaší firmě, výrobcích, či službách. Tento projekt se jmenuje výstižně – ADVENTNÍ kalendář a je vlastně soutěží pro čtenáře, kdy každý den některý z nich obdrží pěknou cenu. Jak to bude vypadat konkrétně? Každý den se na www.ecanis.cz v sekci, která bude na hlavní straně speciálně označena, objeví jeden námi na míru připravený nebo vámi dodaný (dle přání konkrétního partnera) PR článek. Začínáme 1. prosince a končíme na Štědrý den! Jedná se tedy celkem o dvacet čtyři dnů.

Jak to bude fungovat?

Pokud bude mít čtenář zájem zapojit se do soutěže, bude nutné splnit dvě konkrétní podmínky. A právě takto nastavená pravidla zajistí, že každý člověk PR článek přečte od začátku až do konce, neboť právě v textu bude hledat jednu určitou indicii, bez které by neměl šanci daný předmět / službu vyhrát. Druhou podmínkou je tento PR článek z Adventního kalendáře pomocí tlačítka přímo na webu www.ecanis.cz nasdílet  na svůj facebookový profil a zároveň označit tři další přátele.  Vše máme technicky propojené a snadno dohledatelné.

Měli byste zájem obsadit jedno nebo více okének v Adventním kalendáři?

Pokud chcete být součástí našeho projektu „Adventní kalendář 2021“, pak nás neváhejte kontaktovat telefonicky (722 613 220) či e-mailem (panyrkova@ecanis.cz) a my vám rádi sdělíme podrobnosti, či zodpovíme vaše případné dotazy.

 

Iveta Panýrková

Šéfredaktorka eCanis


Aktuality

Chicken Camp v Křečovicích

Zveme vás na Chicken Camp s Coco, Mini Coco, Maxi Coco, Jiřinou Bosákovou a Jitkou Ščučkovou
Cvičení se slepičkami je koncept, který poprvé představili Bob a Marian Baileyovi v 90. letech Cílem je oprostit se od emoční zátěže, kterou s sebou výcvik psů přináší. Pochopit, jak důležité je načasování, plánování a nastavení kritérií.
20.10.2021 20:30

Připravujeme Adventní kalendář 2021!

Je nejvyšší čas! A jak se říká, kdo zaváhá, nemá...
Loňský Adventní kalendář byl velice úspěšnou reklamní akcí. A protože jsme již v půlce října, je třeba začít s přípravou. Proto vám nyní nejčtenější kynologický internetový portál eCanis přináší nabídku na velmi zajímavou akci, která vám může pomoci ještě více zviditelnit vaši firmu, konkrétní výrobek, či službu.
12.10.2021 21:53

Jak vyzrát na obtížné parazity?

Je dobré být před nimi vždy o „krok napřed“… Před parazity, samozřejmě!
Vnější a vnitřní parazité – věčné téma v tom našem kynologickém světě. Je dobré vůbec odčervovat? Jací parazité mohou našeho čtyřnohého kamaráda obtěžovat? Jak s nimi bojovat? Jaká prevence je nejlepší? Co dělat, když už pes nějaké parazity má? Odpovědi nejen na tyto otázky vyslechnete na super webináři, který právě chystá veterinární laboratoř Labvet.
9.10.2021 21:04

SOUTĚŽTE O LAHODNÉ PAMLSKY CARNILOVE TRUE FRESH

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Carnilove True Fresh.
4.10.2021 20:36

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR

Jak to celé dopadlo?
Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty proběhl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice.
27.9.2021 14:02

Český DD tým zdraví z německého Albbrucku!

Věděli jste, že právě probíhá OEC Dogdancingu v Německu?
A že tam posuzuje česká rozhodčí Vanda Gregorová? Že je to snad poprvé v historii takových závodů, kdy v jednom týmu startují i dva muži? To je pecka, souhlasíte?
17.9.2021 10:44

... přejít na aktuality