Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nenechte si ujít Sympozium Pes a právo!

I když je ta naše pejskařina opravdu krásná, umí být mnohdy také „strastiplná“. Každý majitel psa se totiž občas dostane do situace, kdy přemýšlí, co na to, či ono říká zákon a zda on sám v tu chvíli jedná v souladu s ním. Souhlasíte?


Datum: 28.9.2022 | Zhlédnuto: 126x

Zkuste se vy sami zamyslet nad tím, jestli si vždy dokážete bez problému poradit s otázkami souvisejícími s chovem, zda víte, jak je to s odpovědností za škodu způsobenou vaším čtyřnohým miláčkem nebo, co se stane v okamžiku, když k vám na pozemek vstoupí cizí člověk a váš pes ho pokouše. A kde je vůbec ta pomyslná hranice, kdy už se hovoří o propagaci týrání v případě, že jdete například po ulici s kupírovaným psem po boku? A co výcvik našich zvířecích miláčků? Myslíte, že i na něj se nějak vztahuje právo?

Pokud jste se nad řádky výše alespoň trochu zamysleli, pak vás bude určitě  hodně zajímat, že se chystá naprosto jedinečné Sympozium Pes a právo, které proběhne již 7. října 2022 v Praze a rozhodně půjde o tematicky velice zajímavou akci. Ostatně jména vystupujících řečníků z řad právnických celebrit stojí rozhodně za uváženou, protože nám slibují kvalitní obsah a řadu nepostradatelných praktických informací.

A navíc se můžete na místě potkat i s námi. Tak co, dorazíte? My už se moc těšíme!

Více o této akci se dozvíte v pozvánce níže nebo na https://www.brainteam.cz/aktuality/sympozium-pes-a-pravo-7-10-2022-cevro-institut-registrujte-se.

Red.


Aktuality

Soutěžte o pamlsky Brit !

Soutěž na listopad
31.10.2022 18:44

Soutěžte o pamlsky Brit !

Říjen 2022
1.10.2022 12:18

Legendy československé kynologie...

Oblíbená rubrika, kde vám představujeme opravdové žijící i již nežijící osobnosti naší milované pejskařiny.
1.7.2022 22:01

... přejít na aktuality


-->