Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Největší chovatelský veletrh je již v plném proudu!

A abychom vás nezvali jen tak někam, rozhodli jsme se tento veletrh navštívit a sami se přesvědčit o jeho kvalitách. Výsledek byl nad očekávání.

Datum: 13.4.2018 | Zhlédnuto: 560x

Kam až oko dohlédlo...

FORPETS 2018 ...tam bylo vidět vše, co k chovu zvířat patří a i náročný majitel potřebuje. Největší zastoupení chovatelských potřeb tu mají asi psi, kočky, koně, ale i ostatní domácí mazlíčci, jako jsou například morčata, papoušci a dokonce i mini prasátka. Návštěvníci tak mají možnost seznámit se s maximálním množstvím krmiv, doplňků, hraček, vodítek a se vším, na co jen takový chovatel či majitel pomyslí.

Co je české, to je hezké...FORPETS 2018 

... a kvalitní. Všem členům naší redakce udělala na místě velkou radost pestrá nabídka českých výrobců, ať již krmiv, vodítek, módních doplňků nebo třeba domácí pekárnička pro mlsné jazýčky. Není nic krásnějšího než pro svého milovaného čtyřnohého psíka koupit to, co je s láskou a šikovnými ručkami vyrobené.

I velcí výrobci mají své obrovské kvality a místo...      

FORPETS 2018 Bylo by asi nespravedlivé opomenout velké výrobce a dovozce například krmiv. Ti mají na veletrhu také své místo, a pokud budete pro svého psa hledat to nejlepší, ochotný personál vám dokáže o krmivu či výrobku dokonale povyprávět či vysvětlit, jak to, či ono vlastně funguje nebo, co vše ty konkrétní granule obsahují a co přesně se odehrává v žaludku vašeho psa. Někde dostanete k povídání a vybírání i sklenku šampaňského, jinde třeba domácí koláčky. Další výhodou jsou již tradiční výstavní ceny a slevy, třeba i na nákup pytlů granulí. A že se to vyplatí, na to vemte jed!

Bolí váš nožky? Zajděte si odpočinout...

...relaxovat sice můžete u dobrého jídla a pití, ale lepší odpočinek se nabízí například u doprovodného programu, který je zde na FORPETS každý den opravdu velmi pestrý. Můžete si vyslechnout poučné přednášky, či shlédnout vtipné a praktické ukázky různých kynologických sportů nebo si sami se svým psem třeba zasoutěžit. A to není rozhodně všechno. A nezapomeňte, nudit se rozhodně nebudete!


Co můžete vidět na FORPETS?

Puller sport, nosework CZ, ukázky výcviku asistenčních psů, obedience, dogdancing, výcvik psů v Africe proti pašerákům a pytlákům živočišných komodit, ukázky první pomoci psům, adopční nabídku psů z útulků, Hersenwerk – hlavolamy pro psy, staff bull show – ukázky sportů pro plemena typu bull, PhysioDog ukázky, treibball a mnoho dalšího.

Chcete s sebou vzít svého psa? Není problém!

FORPERTS 2018 Na výstaviště jsou vpouštěni také psi. A že jsme jich tedy potkali. Pokud tedy máte svého psa pod kontrolou a ukázněného, pak se nebojte vzít ho s sebou. Určitě oceníte nejen skvělou socializaci, která mu bude dopřána a společně strávený den, ale také fakt, že i váš pes si třeba sám něco vybere, či ochutná. Můžete zde najít třeba i nové přátele. Nikdo na vás nebude koukat skrz prsty a úsměvy se spíše než na vás ze všech stran pohrnou na vašeho čtyřnohého parťáka.

 Čtvrtek je pryč, ale tři dny jsou stále ještě před námi...FORPETS 2018 

...ano, jeden den z veletrhu je již pasé, vy však nezoufejte, máte ještě pátek, sobotu a neděli. A pokud vás naše pozvánka stále ještě nepřesvědčila, kam o víkendu se psy za psy, pak následující video vás možná ještě trochu popostrčí. Takže hurá do Letňan!

  

Redakce eCanisAktuality

Světlo světa brzy spatří nová skvělá psí knížka!

Příběh jednoho psího seniora, jeho nesnesitelné paničky a shovívavého páníčka…
19.3.2019 19:48

... přejít na aktuality