Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Najdeme psí hrdiny?

Aspoň na několik hodin zaberou na přelomu března a dubna příběhy psích hrdinů obrazovky českých televizí a stránky novin a časopisů. Anketa Statečné psí srdce totiž každoročně vybírá a oceňuje psy, kteří v minulém roce zachránili lidské životy či chránili lidské zdraví. Letos se bude vybírat a odměňovat již po deváté!

Datum: 6.2.2019 | Zhlédnuto: 234x

Vyzvěte majitele a milovníky psů, pokud mají ve svém okolí nějakého hrdinu, aby jej nominovali! Mají k tomu možnost od těchto hodin až do konce února a to prostřednictvím formuláře na stránce: www.statecnepsisrdce.cz 

Akci vyhlašuje a pořádá časopis Psí kusy ve spolupráci se záchranářským magazínem Rescue report.

9. ročník ankety proběhne opět v těchto kategoriích:

Záchranný čin služebních a záchranářských psů (psi - profesionálové) 
Záchranný čin neslužebních psů (psi - laikové)
Spící srdce (ocenění in memoriam)
Pomáhající srdce (ocenění dlouhodobě pomáhajícího psa)

Nominujte své psí hrdiny na www.statecnepsisrdce.cz do konce února. Odborná porota pak vybere vítěze a odmění je na slavnostním ceremoniálu na přelomu března a dubna.

Vítězové jednotlivých kategorií Statečného psího srdce automaticky postupují do nominace Zlatého záchranářského kříže, prestižního ocenění, které v minulých letech předával prezident České republiky. 

Příběhy vítězných hrdinů minulých ročníků a fotografie k volnému užití (při udání kreditu: statecnepsisrdce.cz)  najdete na stránce www.statecnepsisrdce.cz

Kontakt na organizátora:

Marie Trauškeová

marie.trauskeova@provolnycas.cz

Psí kusy, vydavatelství Časopisy pro volný čas, Táborská 5, 140 00 Praha 4. Aktuality

SOUTĚŽ O NOVÉ KONZERVY PRO PSY BRIT PREMIUM BY NATURE

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát nové konzervy pro psy Brit Premium by Nature.
1.8.2019 00:00

... přejít na aktuality