Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

MČR kavalírů v agility 2020 je za námi!

také prima rodinným parťákem a ozdobou výstavních kruhů, ale i sportovcem tělem i duší…

Datum: 22.9.2020 | Zhlédnuto: 432x

V sobotu 19. září proběhlo v pražské Psí akademii Dance and Jump Mistrovství republiky kavalír King Charles španělů v agility. Přihlášeno bylo celkem sedmnáct týmů a k tomu ještě pět týmů v kategorii veteránů. Titul Mistr ČR 2020 obhájila loňská vítězka Veronika Česká s ruby fenkou Feabee Cavalier of Paradise. Mezi veterány si nejlépe vedla třináctiletá blenheimka A3Ch. Aimee z Částkova pod vedením své majitelky Dominiky Machové.

Za redakci eCanis srdečně gratulujeme a vy se můžete v následujících dnech těšit na podrobnou reportáž a rozhovory s oběma vítězkami.

Michaela Weidnerová

Foto: Martina IrglováAktuality

Odebrání 21 argentinských dog chovatelce na Jindřichohradecku

Veterinární inspektoři provedli v druhé polovině června na základě obdrženého podnětu na chov většího množství psů v nevhodných podmínkách u výše zmíněné chovatelky kontrolu. Psi měli podle podavatele podnětu opakovaně utíkat a ohrožovat místní obyvatele.
Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) z Jihočeského kraje se ve spolupráci se zástupci obce Blažejov, obce s rozšířenou působností (MÚ Jindřichův Hradec), Policií České republiky a několika psími útulky se ve čtvrtek 1. července podíleli na odebrání 21 psů plemene argentinská doga chovatelce v obci Oldřiš u Blažejova na Jindřichohradecku.
2.7.2021 22:12

... přejít na aktuality