Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Komu fandit v Horní bříze?

Letos hostí Klub chovatelů kníračů ČR a město Horní bříza již 26. ročník MS ISPU IPO 3 a 1. MS ISPU IPO-FH. V České republice je tato světová událost již popáté.

A na koho z Čechů se můžeme těšit?

IPO3 se na start postaví padesát devět závodníků ze čtrnácti zemí světa. Česká republika zde má deset reprezentantů. Těšit se tak můžeme na výkony Lukáše Slowioczeka s Frenklinem ze Slunečné verandy, Davida Rohlenu s Jesse Jamese Goldest Danubius, Ditu Silberovou s Lotrem Stanios, Helenu Glänznerovou s Hannibalem Barkas Radinie, Kateřinu Zwillingovou s Darou Giom von Elberfeld, Alici Zelinkovou s  Maigretem Radinie, Hanu Slowioczekovou s Cordem Daches Dream, Veroniku Staniovou s Kiss Hope Stanios, Karlu Taušovou s Mad Maxem Strážce klidu a Janu Kroumann s Kiss me Radinie. Všichni startující nastupují s velkými knírači.

IPO-FH se mezi sebou utká třicet osm závodníků ze sedmi zemí. Uvidíme práci třiceti pěti velkých kníračů, dvou středních a jednoho malého knírače. Nejstarším psem ve startovním poli bude Frankie Aquila Levinson, kterému je úctyhodných 10, 5 roku a jedná se o českého psa. Naše barvy bude hájit celkem osm stopařů. A těšit se můžeme na výkony opravdu těch nejlepších z nejlepších, a to Jaroslava Vidrnu s Hattrickem Hasko Goldest Danubius, Mgr. Michaelu Pencákovou s Borgiou Lucrezia Gabricio, Hanu Konrádovou s Andorou pro Marii, Marii Lohrerovou s Derikou Apovery, Pavlínu Novákovou s Lucky Boy Astronaut (ZS pfeffersalz), Ing. Jiřho Radovesnického  se Sashimi Absolut Expert, Vladimíra  Jirkovského s Frankie Aquila Levinson a Kristýnu Vodrážkovou s Hellou Heureka  Radinie.

Držíme palce všem závodníkům a jejich čtyřnohým parťákům!

 

26. ročník MS ISPU IPO 3 a 1. MS ISPU IPO-FH

26.10. - 29.10.2017

www.ispuwm2017.cz/

 

 Aktuality

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.
31.5.2019 00:00

... přejít na aktuality