Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jaro 2021 ve sportovní kynologii

Zatímco Český kynologický svaz přistupuje k aktuální epidemiologické situaci optimisticky, zahraniční pořadatelé lámou nad jarními akcemi hůl.

Datum: 29.1.2021 | Zhlédnuto: 340x

Český kynologický svaz informoval o termínech všech vrcholných sportovních akcí v roce 2021. Jedná se jak o výběrové soutěže, závody CACT a CACIT, soutěže Mistrovství republiky i přebory jednotlivých plemen, z nichž první by měla proběhnout již 26. 3. 2021. Zda se všechny akce skutečně podaří zorganizovat v avizovaných termínech je v tuto chvíli pochopitelně nejisté.

O termínech jednotlivých akcí včetně delegací rozhodčích se můžete informovat zde:

http://www.kynologie.cz/akce/

Bohužel nejistá situace nutí některé pořadatele k razantním krokům.  A tak se po zrušených mistrovstvích psích spřežení v Aljašském Anchorage a Mistrosvtví světa IFSS / WSA ve Švédsku ke smůle nás všech přidávají i další.

Mistrovství světa FCI stopařů IGP-FH – ZRUŠENO

Mistrovství světa a Mistrovství světa v pasení belgických ovčáků FMBB – PŘESUNUTO NA 2022

Budou následovat další?

Nezbývá než si přát, aby se (nejen) kynologický život vrátil co nejdříve do starých kolejí, abychom místo aktualizací zrušených akcí mohli raději dělat reportáže z těch uskutečněných.

 

Redakce eCanis

Foto: Katka HouškováAktuality

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.
3.3.2021 00:00

... přejít na aktuality