Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Chovatelským klubům...

Zajímavá nabídka pro chovatelské a sportovní kluby.

Datum: 27.9.2018 | Zhlédnuto: 353x

Vážení kynologičtí přátelé, 

náš internetový kynologický magazín eCanis připravil pro chovatelské kluby velmi zajímavou akci. Jedná se o jedinečné chovatelské kalendáře, které je možné vytvořit za asistence naší redakce z fotografií chovných psů a fen vašeho plemene. Nyní navíc za naprosto bezkonkurenční ceny s ne jednou výhodou. Cena jednoho kalendáře činí 199,- Kč, při odběru sta kusů pak přichází množstevní sleva, která může být velice zajímavá.

 

  • Z naší nabídky si můžete vybrat kalendáře stolní nebo nástěnné.
  • Na výběr máte i několik grafických vzhledů kalendáře.
  • Jako BONUS nabízíme možnost vepsat do něj důležitá data – například chovatelské akce daného klubu na rok 2019.
  • Kalendáře je možné dle potřeby doobjednávat, není tedy nutné najednou brát obrovské množství a mít strach, že zůstanou nevyužité.

 

 

Odkaz na kalendáře.

 http://www.ecanis.cz/shop/kalendare-s-vlastnimi-daty_2.html

 

Pro chovatelské kluby máme však další skvělé nabídky! Můžeme vám zajistit tisk PF přání na karty, které jsou ze stejného materiálu jako karty debetní.

  

 

Mezi naše hojně využívané služby patří rovněž i kompletní příprava chovatelských ročenek na základě podkladů od chovatelského klubu. To zahrnuje složení materiálů, jazykové korektury, grafický návrh a samotný tisk za velmi výhodných podmínek. Chovatelskou ročenku je možné zhotovit i pouze jako podklad pro tiskárnu.

 

V případě, že vás naše nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši redakci prostřednictvím e-mailu redakce@ecanis.cznebo na telefonním čísle 722 613 220 a my vám ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy.

 

Za redakční tým eCanis

Iveta Panýrková

šéfredaktorka

www.ecanis.cz

 Aktuality

Hovawart

Začátkem května s napětím očekáváme i my v redakci radostnou událost!
16.4.2019 17:35

... přejít na aktuality