Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Modrý Dogballs míček s modrým lanem - 4 cm

Míček pro psy převratných vlastností.

Modrý Dogballs míček s modrým lanem - 4 cm
Modrý Dogballs míček s modrým lanem - 4 cmModrý Dogballs míček s modrým lanem - 4 cm
Vyberte variantu
modrý
Cena: 200
Dostupnost:Skladem
Varianta:
Zadejte počet kusů!
Počet kusů musí být mezi 0 a 0!
Obj. kódZB000032-2
VýrobceDogBalls
Průměr míčku
4cm
Barva
Modrá
Délka lana
cca 40cm
Odskok z 1 m
cca 70cm
Váha
31g
Na vodě
Plave a je vidět


Nerozkousatelný

Míček je díky své strukturní pevnosti téměř nerozkousatelný. Ostré zuby Vašeho psa míček nepoškodí ani při velkém tlaku daném skousnutím. Pokud však daný míček mechanicky poškodíte, tak je možné, že se Váš stane rozkousateným.

Vhodný pro všechna plemena

Míček je primárně určen pro malá a střední plemena psů. Svou tvrdostí se hodí také pro největší rasy, ale hrozí zde vklouznutí míčku do krku. Vše je na odpovědnosti majitele psa.

Zdravotně nezávadný

Nabízené míčky jsou zdravotně nezávadné, protože jsou vyrobeny z přírodního kaučuku

Plovoucí na vodě

Díky své hustotě 0,94 g/cm3 se míček drží na povrchu jezer, rybníků, bazénů a ostatních vodách s klidnou hladinou. Míček ovšem nevyplave, pokud jej hodíte do splavu nebo silnějšího proudu vody.

Skvělé odrazové vlastnosti

Míček můžete používat všude, kdekoliv, kde si budete chtít se svým pejskem hrát. Lze jej použít na všechny povrchy, kde se při dopadu vždy skvěle odrazí a skáče.

Český produkt

Míček je vyroben v České Republice. Pokud budou zásoby vyprodány, ihned doplňujeme sklady.

Míček s lanem

K míčku je přidáno lano, které neznehodnocuje vlastnosti samotného míčku. Lano plave na vodě, je omyvatelné, zdravotně nezávadné, vyrobeno v České republice, pouze o rozkousatelnosti by se dalo polemizovat.

Povolené charakteristiky na míčku

Na míčku je umístěno logo; je povolen přetok v dělící rovině a je povolen výskyt drobných (nepatrných) skvrn v jiné barvě, než-li je Váš míček. Tohle drobné znečištění je způsobeno lisovacím procesem a především různou barevností, které naše firma nabízí. Míček je z přírodního kaučuku a je možné, že časem zteří, vlivem rozdílných teplot v různém časovém období.

UPOZORNĚNÍ
Průměr míčku je 4cm a u největších plemen může hrozit vklouznutí do krku, vše záleží na výchově a šikovnosti Vašeho psa.

 -->