Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát salámy pro psy řady Brit Premium.

 

Soutěžit můžete od 6. do 31. října 2020.  Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají Brit Premium Sausage v hodnotě 500 Kč.

 

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

 

www.krmivo-brit.cz

 

Naše čtyřnohé kamarády nic nepotěší více, než když jim čas od času do misky šoupneme nějakou zajímavou dobrotu, která jim rozvrtí ocásek na všechny strany. Může to být konzerva, kapsička, paštika nebo salám. Oproti granulím jsou tyto pochutiny více voňavé a atraktivní, protože psovi mohou připomínat stravu jeho pána. Jako u jiných krmiv je i zde důležité soustředit se na kvalitu a hledat takové produkty, které neobsahují sóju, chemická dochucovadla, umělá barviva nebo konzervanty.

 

Jako ideální oživení psího jídelníčku poslouží salámy Brit Premium Sausage, které jsou kombinací celých kousků masa a lehkého paté, mají skvělou chuť a pes je lehce stráví. Použití kuřecích krků přináší dostatečný obsah minerálů v přirozených poměrech a ve vysoce stravitelných formách. Součástí jsou také různé tkáně a celé vnitřnosti, díky čemuž se podobají přirozené kořisti psů v přírodě. Jejich pestré složení zajištuje optimální přísun nezbytných aminokyselin a slouží nejen jako doplněk k BARF a vařené stravě, ale také jako odpolední úplatek za věrné čekání. V České republice vyráběné salámy Brit Premium Sausage ovšem poskytují kompletní výživu také samy o sobě, bez nutnosti jakéhokoliv dalšího dokrmování.

V kolik příchutích jsou salámy Brit Premium Sausage dostupné?


Otázka č. 1/4