Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit

Soutěžit můžete od 1. do 30. září 2021. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají krmivo Brit Care Dog Hair & Skin v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Výjimečné nutriční vlastnosti. Nízké riziko alergií. Udržitelnost. Tak zní neoddiskutovatelné výhody, které přináší hmyzí protein. Pokud jej navíc spojíme s bílou rybou, kokosovým olejem a dalšími zdraví prospěšnými ingrediencemi, získáme nové krmivo Brit Care Dog Hair & Skin, které je citlivé nejen k náročné kůži a srsti psů, ale díky nízké uhlíkové stopě i k přírodě.

Ve srovnání s tradičními krmivy pro psy představují granule Brit Care Dog Hair & Skin ekologičtější volbu. Hmyzí protein se totiž vyznačuje velmi nízkou uhlíkovou stopou, jelikož ke krmení hmyzu jsou použity pouze rostlinné, lokálně dostupné organické vedlejší produkty.

Chov těchto drobných živočichů je navíc mnohem méně náročný než chov jiných hospodářských zvířat. Na výrobu kilogramu potravin na bázi hmyzu jsou potřeba pouze 4 % vody a 2 % půdy z objemu potřebného na totožný produkt na bázi hovězího.

Tuna hmyzu navíc dovede spotřebovat kolem 4,5 tun organického odpadu (neboli rostlinných zbytků), který by v opačném případě skončil na skládkách. A pokud jde o odpad ze samotného chovu hmyzu... Jednoduše neexistuje.

Který z uvedených proteinů v novém krmivu Brit Care Dog Hair & Skin nenajdete?


Otázka č. 1/4