Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěže

Soutěž s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

Soutěž s nakladatelstvím „NAŠE VOJSKO“

12.1.2020 - 29.2.2020

Milí čtenáři,

máme pro vás připravenou zbrusu novou soutěž ve spolupráci s knižním nakladatelstvím NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o. Jde o pejskařům velmi známé nakladatelství, které kynologické knihy vydává již od roku 1945.

Soutěže se můžete zúčastnit od 13. ledna do 29. února 2020. Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky, se mohou těšit na odměnu v podobě báječné knihy z reedice NAŠE VOJSKO. A bude to „Kynologická příručka“ od Jana Kollera!

Ceny věnuje nakladatelství NAŠE VOJSKO-knižní distribuce, s. r. o.

https://www.nasevojsko.eu

 

„Čtení, které vás bude nejen bavit, ale také vás mnohému naučí!“

 

Správné odpovědi hledejte na:

 

www.nasevojsko.eu

www.ecanis.cz

 

 

 

Pravidla soutěže:

 

Soutěžící dává organizátorovi (eCanis media, s. r. o.) souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu „jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo a korespondenční adresu“ pro účely realizace této soutěže.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle předchozího odstavce poskytuje soutěžící na dobu 5 let ode dne udělení. Soutěžící má právo kdykoliv svůj souhlas odvolat.

 

Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor nebo třetí osoby pověřené organizátorem provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním.

 

Soutěžící svou účastí v soutěži dává souhlas ke zveřejnění svého jména, příjmení a města, ve kterém bydlí v případě, že se stane výhercem, ke zveřejnění na webovém portále www.ecanis.cz provozované eCanis media, s. r. o., IČO: 6699201, DIČ: CZ6699201, se sídlem: J. Boreckého 1002/21, 370 11 České Budějovice.

SOUTĚŽ O CARNILOVE PAMLSKY PRO PSY

SOUTĚŽ O CARNILOVE PAMLSKY PRO PSY

1.2.2020 - 29.2.2020

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát balíček plný pamlsků pro psy.

Soutěžit můžete od 1. do 29. února 2020.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný snacků pro psy značky Carnilove.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

Protože si aktivní, zvídavý a poslušný mazlíček zaslouží kvalitní odměnu, obsahuje řada Carnilove Fresh kromě granulí také přírodní křupavé a poloměkké pamlsky. Ty v duchu holistické filosofie obsahují kromě lahodného čerstvého masa i spoustu bylinek a lesního ovoce, které plní řadu nejrůznějších funkcí: zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. A když návrat ke kořenům a přirozené stravě, tak bez barviv, chemie a cukru.

www.carnilove.cz