Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

IGP-FH

Mezinárodní stopařská zkouška sportovního psa ze zkušebního řádu IGP, platná od 1. 1. 2019.

Účast na zkoušce je podmíněna dovršením věku dvaceti měsíců a složením zkoušky BH VT. Zkouška se skládá z dvou cizích stop (dle IFH-2) ve dvou dnech, na dvou různých terénech, každá́ stopa má minimálně̌ 1800 kroků, 8 úseků, z nichž̌ jeden je polokruh o poloměru 30 metrů, 7 lomů, z nichž̌ minimálně̌ dva jsou ostré́ lomy (cca 30-60°), minimální́ vzdálenost lomů od sebe je 50 kroků, 7 předmětů kladeče, minimálně̌ 180 minut stará, časový́ limit pro vypracování je 45 minut. Stopa je dvakrát křížená 30 minut před uvedením psa na stopu.

Související pojmy: IGP, BH-VT, AD, IBGH-1, IBGH-2, IBGH-3, IGP-V, IGP-1, IGP-2, IGP-3, IFH-V, IFH-1, IFH-2, IGP-FH, IGP-ZTP, FPr.1, FPr.2, FPr.3, UPr.1, UPr.2, UPr.3, GPr.1, GPr.2, GPr.3, SPr.1, SPr.2, SPr.3, StPr.1, StPr.2, StPr.3

Související pojmy: BH-VT

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality