Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pravidla inzerce

 1. Je zakázáno propagovat, nabízet a poptávat předměty, služby, názory a ostatní statky či služby, které jsou v rozporu se zákony České republiky!
 2. Je zakázáno jakýmkoliv způsobem propagovat, odkazovat a nabízet služby, které jsou určeny výhradně pro osoby starší 18-ti let! Dále také zveřejňovat fotografie a další materiály podobného charakteru, jakož i materiály propagující nebo odkazující na násilí a násilné činnosti.
 3. Popisek inzerátu nesmí obsahovat superlativa, kontakty ani webové odkazy. Musí být krátký a výstižný, nesmí obsahovat vulgární výrazy ani jiné spojení porušující slušné mravy.
 4. Text inzerátu nesmí obsahovat vulgární ani jiné spojení porušující slušné mravy. Text inzerátu by měl obsahovat kompletní a komplexní informace o nabízené nebo poptávané službě, výrobku apod.
 5. Inzerát musí být zařazen do správné kategorie i podkategorie. Nesprávně zařazené inzeráty mohou být bez varování smazány.
 6. K inzerátu je možno přidávat pouze fotografie ve formátu JPG, JPEG, GIF a PNG. Zamezujeme tím vkládání nepovolených formátů fotek. Nepovolený je i animovaný GIF. Fotografie porušující toto pravidlo, nebudou zveřejněny! Počet fotografií přidaných k inzerátu není limitován, je však bezpodmínečně nutné, aby všechny přiložené fotografie korespondovaly s tématem inzerátu.
 7. Správa portálu ecanis.cz si vyhrazuje právo měnit, mazat a blokovat inzeráty, které porušují výše uvedená pravidla. Dále také blokovat přístup uživatelům, kteří porušují výše uvedené pravidla.
 8. Správa portálu ecanis.cz nenese zodpovědnost za obsah inzerátů, nabízené a poptávané zboží, služby a transakce uskutečněné přes tento server.
 9. Správa portálu, její přímí i nepřímí vlastníci ani ostatní osoby zajišťující provoz portálu nejsou odpovědní za peněžní transakce uskutečněné v rámci prodejů prostředkovaných tímto serverem ani nejsou povinni řešit případné spory.
 10. Veškerá data předené na fyzický server portálu ecanis.cz se stávají jeho majetkem a vztahují se na něj autorská práva, která zcela přebírají provozovatelé portálu. To platí především u fotografií a ostatních doplňujících materiálů.
 11. Správa a majitelé portálu ecanis.cz si vyhrazují právo zaslat svým inzerentům maximálně třikrát měsíčně informační email.
 12. Správa a majitelé portálu ecanis.cz se zavazují ochránit osobní údaje a data uložená při registraci a neposkytnout tato data třetí straně dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.