Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Briard dovede vzít za práci i dnes!

Briard dovede vzít za práci i dnes!

Briard dovede vzít za práci i dnes!

Je zde nový měsíc a s ním představujeme i nové plemeno. Tentokrát s námi po dobu pěti ...

Představení plemene v podobě portrétu

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• ali
    18.5.2018 14:13:14
    Měla jsem černého briarda . Byl to nejlepší pes , kterého jsem měla. Vyrovnaný , učenlivý ( nic jsem nemusela opakovat ).Miloval děti a trpělivě snášel jejich nemotornost při hraní. Dožil se 13 a půl roku ve zdraví ,jen asi pár měsíců před smrtí ho začaly pobolívat klouby. Od té doby jsem měla pár jiných pejsku , ale nikdo se mu nevyrovnal.Kdybych byla mladší ( je mi 60 let) ,neváhala bych ani minutu abych ho získala.
    00
  • Kristýna Jarošová
    17.5.2018 08:04:49
    "O tom, že není zase tak těžké briarda zvládnout, svědčí i fakt, že převážnou většinu z nich vlastní ženy."

Tato věta by v portrétu plemene neměla vůbec být, a to hlavně proto že je absolutně mimo!
    Vždyť v kynologii jsou převážně ženy a vlastní i maliňáky, středoasiaty a všechna ostatní (mnohem složitější) plemena, která zvládají.

Nezvládnuté psy mají, jak ženy, tak muži. Paradoxně jde však většinou o plemena menší (čivava, pudl, york apod.). Což dokazuje fakt, který všichni, kdo se pohybují kolem psů, vědí, zvládnutí psa není o síle, ale o autoritě a důslednosti.

Myslím, že tato věta je velmi mimo a velmi nekorektní!
    00
  • Petra Zas.
    16.5.2018 21:44:10
    Vůbec jsem nevěděla, že se jim kupírovali uši. Moc děkuji za skvelý portrét a inrormaci a hlavně za fotky těch kupírovaných alespon vím jak to vypadalo.
    00
  • Jana G.
    16.5.2018 13:53:52
    Skvelý portrét, velice se mi líbí moc děkuji za takovou práci.
    00