Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Pudl velký – pes, za kterým se ohlédnete…

Pudl velký – pes, za kterým se ohlédnete…

Pudl velký – pes, za kterým se ohlédnete…

Pudl velký neboli královský se začíná těšit čím dál tím větší oblibě. A víte proč? ...

Představení plemene v podobě portrétu


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Silvie
  20.4.2018 21:01:23
  Je nás víc, můj pudl loni v Litoměřicích na mezinárodní výstavě ve veteránech - 2. Best in veteran v moderním střihu. V Německu je moderna na klubových výstavách velmi oblíbená a i na našich českých klubovkách je cena za nejlepší moderní střih, moc jich není ale jeden dva pejsci v moderně se na každé klubové výstavě najde.Je tedy pravda, že pejsek musí být opravdu pěkně stavěný, nic se neschová
  00
 • Lukešová Irena
  19.4.2018 10:11:07
  Možná nejste sám v Rakousku nebo Německu, ale v Čechách sám (nebo skoro sám) jste. Na výstavy chodí kvanta králováků - kolik jich je v moderně, kolik jich bylo v moderně třeba na Crufts nebo na podobných výstavách? Za větou "na výstavách se s modernou prakticky nesetkáme" ("prakticky" - myšleno téměř ne nebo jen výjimečně) si fakt stojím.
  00
 • tphk
  17.4.2018 21:42:17
  citace: "na výstavách se s modernou prakticky nesetkáme" - dovolil bych si nesouhlasit. Přes více než 7 let vystavuji velmi aktivně králováky v moderně a nejsem sám, zejména v německu a rakousku je tento střih velice oblíbený a dle mého soudu jeden z mála přirozených střihů pro pudla.
  00