Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Šarpej vám dá celé své srdce!

Šarpej vám dá celé své srdce!

Šarpej vám dá celé své srdce!

Vypadají, jako by měli velké starosti nebo o něčem usilovně přemýšleli. Milují svoji ...

Představení plemene v podobě portrétu


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi  • Anxi z Celadne
    11.1.2019 11:20:47
    Jenom bych rada uvedla, ze sarpeji selhavaji ledviny z jednoho prosteho duvodu, a to v pripade, ze ma genetickou vadu, ktera se projevuji tzv. sarpeji horeckou, ktera je nesmirne zavaznym onemocnenim. Pokud se tato geneticka vada (znasobeni genu) projevi, je to vetsinou pred 2. rokem zvirete. Projevy jsou zvysena horecka, otoky cumaku a zadnich nohou, bolestiva chuze s typicky zaoblenym hrebetem. Lecba bohuzel neexistuje, doporucuje se kolchycin, ktery muze priznaky zmirnit, nikoliv vylecit.
    00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality