Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Život s kanaánským psem…

Život s kanaánským psem…

Život s kanaánským psem…

Každé plemeno má svá specifika, své kouzlo a své vrtochy. Ale s kanaánským psem to není jen ...

Rozhovory o plemeniMéně známá či málopočetná plemenaMéně známá či málopočetná plemena

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• Popelka
    9.1.2019 18:58:54
    Zajímavý článek, ovšem kdyby jste půlku článku nevěnovala pomlouvání a obviňování "paní X" a ve zbylé části jste nepřechvalovala svou fenku (se kterou jsem se setkala osobně a bohužel odpovídá vašemu popisu tak z jedné třetiny), laik by si čtení asi i užil. Ale jelikož o kanaancích něco načteno i osobní zkušenosti mám, tak mi to příjde spíše jako něco nad čím se jen zasmát a ani trochu to nebrat vážně. Jak jste sama napsala, mohla by jste si nějaké ty odborné knihy také přečíst a pak to zkusit znova Tedy v případě, že nechcete Avu brát jako samostatné plemeno, potom nemůžu říct ani popel.
    00

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality