Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Pejskařina není jen o psech, ale zejména o lidech!

Pejskařina není jen o psech, ale zejména o lidech!

Pejskařina není jen o psech, ale zejména o lidech!

Umíte si představit, že je vám deset let a musíte si svého psa sami uživit, případně se s ...

Legendy československé kynologie

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• Pavel Beer
    4.8.2020 20:56:14
    Díky Honzíku jsi jeden z lidí, který mě pop mnoho let nejen pejskařsky a i lidsky formoval.
    00
  • Dubák
    15.7.2020 15:16:06
    Celý článek jsem si přečetl se zájmem a potvrdil mi vše, co jsem o Pavlovi věděl a jak ho celý svůj pejskařský život znám. Je to skromný člověk s krásným přístupem k lidem i ke psům. Patří k lidem, kvůli kterým ještě stále u pejskařiny jsem. Díky paní redaktorko, že jste nám Pavla takhle přiblížila.
    00

Někdo to rád horké

SVS upozorňuje na vysoké teploty, které mohou způsobit zvířatům problémy

Současné extrémně vysoké teploty mohou mít negativní dopad na zdraví zvířat, proto je nutné, aby se dodržovala s tím spojená pravidla.

SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

... přejít na aktuality