Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Rotobull

Rotobull

Rotobull

V tomto dubnovém čísle jsme se rozhodli věnovat prostor cíleným křížencům a nejde vynechat ...

Cílení kříženci

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• kamen11
    23.4.2018 12:38:05
    Dobrý den, úplně náhodou jsem se dostal na Váš článek o rotobullech. Když jsem si přečetl, že se pokoušeli spojit rotwailerku se stafordem, ale že jim to nevyšlo protože kluci byli malí, tak jsem se musel smát (promiňte) . Máme doma psí dámu rotwailerku, která měla loňský rok před vánoci trošku zdravotní problémy, při kterých nám nedoporučili jí dát injekci antikoncepce. No a letos hned po novém roce přišla s falešnou březostí která přešla plynule do hárání . Syn má pejska a jelikož chodíme do práce a nemáme možnost je hlídat celý den, máme pouze omezené možnosti je oddělit a opravdu jsme nepředpokládali že by se jim mohlo povést se spojit, tak máme doma čtyři štěňata. A teď se dostávám k tomu, proč jsem se musel smát že staford byl malý. Můžu potvrdit, že pokud chtějí tak si příroda pomůže. My máme nějaký druh rotobulla mezi rotwailerkou a francouzským buldočkem. Opravdu to jde . A jak vypadají? Je jim týden a jsou krásná.
    00
  • schermminator
    13.11.2017 11:14:09
    Dobrej chci jen upresnit upne prvni rotobull se objevil v americe na zacatku osmdesatych let a nikoliv se nejednalo o krizeni rotwailera a bulteriera a jiz zminovaneho pitbula to bylo prvni zkrizeni techto plemen nehlede toto plemeno nyni mam doma je to fena vaha 45 kg 60 cm v kohoutku je to supr hlidac a branar jeste lepsi mel jsem chovnou stanici nemeckych ovcaku jsou to super psi ale co umi tento to snad neni ani mozne.
    00
    • eCanis.cz - redakce
      13.11.2017 15:11:41
      Dobrý den, děkujeme za upřesnění.
      00

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality