Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zveme vás na mistrák...!

Koronavirus ovlivňuje nejen naše běžné životy a aktivity, ale zasahuje i do našich koníčků a závodních aktivit. Bohužel! Nicméně i přesto se někteří pořadatelé nevzdávají a věří, že se situace brzy změní. A tak vám zde přinášíme jednu pozvánku...


Zveme vás na mistrák...!
Ing. Luděk Novák 28.3.2020 5621x Tam nesmíte chybět
Propozice MR 2020.pdf
(pdf, 386,6 kB)

Kynologická jednota ČR letos opět pořádá v pořadí již sedmé mistrovství dle zkoušky ZPU-S. A protože je akce naplánovaná až na září, dovolujeme si vás k účasti na toto velmi dobře připravené klání pozvat už nyní.

 

Kdy: 26. 9. 2020

Kde: ZKO  Ostrava – Třebovice, ul. Na Heleně,  Ostrava – Třebovice

Uzávěrka přihlášek: 15. 9. 2020

Startovné: 300 Kč

 

Není pochyb o tom, že KJ-ČR získává stále více na své oblibě. Na ZOPky se cvičí s chutí snad všude, a tak není divu, že na řadu muselo přijít i mistrovství a letos se jedná již o jeho sedmý ročník. Tato nejvyšší soutěž se pro dospělé pořádá v kategorii ZPU-S, což je zkouška, která dokonale zapadá do filozofie ZŘ KJ-ČR (neagresivní disciplíny, specifičnost) a splňuje i formální podmínky vrcholové zkoušky (300 bodů, 3 celky).

Víte, že...?

MR je otevřené pro všechny, kdo se přihlásí s limitováním počtu na patnáct týmů v hlavní soutěži. ZŘ KJ-ČR normálně neumožňuje realizovat závod se zápisem zkoušky, jen MR je výjimkou. Musí však být splněny všechny podmínky dané ZŘ.

Kam dál ...