Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zveme vás na mistrák...!

Koronavirus ovlivňuje nejen naše běžné životy a aktivity, ale zasahuje i do našich koníčků a závodních aktivit. Bohužel! Nicméně i přesto se někteří pořadatelé nevzdávají a věří, že se situace brzy změní. A tak vám zde přinášíme jednu pozvánku...


Zveme vás na mistrák...!
Ing. Luděk Novák 28.3.2020 6988x Tam nesmíte chybět
Propozice MR 2020.pdf
(pdf, 386,6 kB)

Kynologická jednota ČR letos opět pořádá v pořadí již sedmé mistrovství dle zkoušky ZPU-S. A protože je akce naplánovaná až na září, dovolujeme si vás k účasti na toto velmi dobře připravené klání pozvat už nyní.

 

Kdy: 26. 9. 2020

Kde: ZKO  Ostrava – Třebovice, ul. Na Heleně,  Ostrava – Třebovice

Uzávěrka přihlášek: 15. 9. 2020

Startovné: 300 Kč

 

Není pochyb o tom, že KJ-ČR získává stále více na své oblibě. Na ZOPky se cvičí s chutí snad všude, a tak není divu, že na řadu muselo přijít i mistrovství a letos se jedná již o jeho sedmý ročník. Tato nejvyšší soutěž se pro dospělé pořádá v kategorii ZPU-S, což je zkouška, která dokonale zapadá do filozofie ZŘ KJ-ČR (neagresivní disciplíny, specifičnost) a splňuje i formální podmínky vrcholové zkoušky (300 bodů, 3 celky).

Víte, že...?

MR je otevřené pro všechny, kdo se přihlásí s limitováním počtu na patnáct týmů v hlavní soutěži. ZŘ KJ-ČR normálně neumožňuje realizovat závod se zápisem zkoušky, jen MR je výjimkou. Musí však být splněny všechny podmínky dané ZŘ.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->