Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zázraky se dějí

Při každém narození štěňat si chovatel vysní pro každé z nich krásný a milující domov. Nejinak tomu bylo i 5. 8. 2010, kdy se ze spojení ICh. Colin Kerkin Bohemia a Fairry Queen Minies narodilo šest štěňátek. Mezi nimi i Aringarosa Alkatrien (Růženka)


Zázraky se dějí
26.5.2017 6846x Příběhy

Růženka byla od malička celá Colin, proto se jí rozhodla chovatelka Terezka nechat.

Člověk míní a osud mění

Po smrti své majitelky našel manžel chovatelky Růžence i Kačence (Fairry Queen Minies) nového majitele. Zprvu vše vypadalo v pořádku, dokonce jsme bohužel přistoupili i k poslednímu krytí Kačenky Colinem.

Pak jsme ale zjistili, že nový majitel holek je podvodník a množitel a začala naše snaha dostat holky zpět. Mezitím měly obě nespočet vrhů i bez PP, vyskytla se i modrá podvržená štěňata a nakonec skončil nový majitel holek ve vězení.

Teprve dnes, po téměř pěti letech se mi povedlo Růženku odkoupit zpátky, protože se už blíží konec jejího produkčního věku.

Růženka bude vykastrovaná a chceme jí najít majitele, který ji bude milovat. S pejskama vychází dobře, jen s fenkami se nesnese. Je milá, poslušná a neskutečně kontaktní.

Šťastný konec

Růženka našla krásný a milující domov.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->