Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zážitky z veletrhu FOR PETS vám zvýší hladinu hormonů štěstí

Máte doma zvířecí duši nebo o jejím pořízení uvažujete? Hledáte tip na parádní víkend s celou rodinou? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak je 13. ročník veletrhu FOR PETS určený právě vám. Těšíme se na vás v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v termínu 13.–16. dubna 2023.


Zážitky z veletrhu FOR PETS vám zvýší hladinu hormonů štěstí
red 31.3.2023 1084x PR články

Zajímá vás, jak správně poskytnout první pomoc vlastnímu pejskovi? Potřebujete radu, jak převychovat kočku, pokud vládne vaší domácnosti? Nejlepší přítel vašich dětí se plazí, nebo má křídla?  Žádné zvířátko doma zatím nemáte, ale cítíte, že nastal čas si nějaké pořídit? Nebo mazlíčka domů nechcete, ale vidět psí záchranáře v akci nebo fandit králíkům v roli atletů by vás bavilo? Váš malý rozumbrada má tisíce otázek o zvířecí říši?  Pak si určitě akci FOR PETS zapište do svých diářů. Můžete se těšit na pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky a to s významnými veletržními slevami a připraveny jsou zajímavé přednášky i nevšední atraktivní vystoupení se zvířaty.

Zážitky z veletrhu FOR PETS vám zvýší hladinu hormonů štěstí

Veletrh FOR PETS, pořádaný společností ABF, je jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích zvířat. Orientuje se na veškerá domácí zvířata, tedy na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce, hlodavce i akvaristiku.  „Vystavovatelé návštěvníkům nabídnou novinky v oblasti kvalitních krmiv, veterinárních přípravků, kosmetických procedur a chovatelských potřeb. V rámci doprovodného programu bude fungovat odborné poradenství a nebude chybět prezentace veterinárních institucí, chovatelských svazů, klubů a stanic,“ říká Hana Kovářová, manažerka veletrhu.

Novinkami letošního ročníku jsou bezplatná poradenství v oblasti drobných savců, hlodavců a terarijních zvířat – především plazů. A pokud řešíte jakýkoliv zdravotní nebo emoční problém se svým psem, zdarma vám poradí v odborné poradně Dokonalá láska.

Mimořádně atraktivní a akční bude i doprovodný program. Ten je maximálně vhodný pro všechny věkové kategorie. Nadace na ochranu zvířat, která je spolupořadatelem veletrhu, si na přípravě doprovodného programu dává vždy záležet. „Návštěvníci veletrhu uvidí ukázky práce profesních a zájmových organizací jako například záchranné služby veterinární Pet-Medic Praha, akční ukázky výcviku a práce asistenčních, vodicích a signálních psů, záchranářských psů nebo ukázky práce a výcviku psů Celní správy ČR. Na programu budou také ukázky sportovních, zájmových a volnočasových aktivit se psy – dogdancing, dogfitness, dogfrisbee CzechBlack, agility, hersenwerk, obedience, nosework a mnohé další. Po celé čtyři dny veletrhu budou moci návštěvníci sledovat také programové ukázky výcviku a sportovních disciplín s miniaturními koňmi American Miniature Horse připravené ve spolupráci s Asociací chovatelů miniaturních koní,” říká Eva Marlene Hodek, spolupořadatelka veletrhu a ředitelka Nadace na ochranu zvířat.

Na své si přijdou i milovníci králíčků a morčátek. Pořádnou dávku roztomilosti nabídne přehlídka všech čistokrevných plemen zakrslých králíků. K vidění bude více než 60 králíčků, včetně velmi vzácných druhů, které nebývají často k vidění. Králíčky vystavují uznávání chovatelé Jindřich Šíp a Naďa Marvanová. Oba budou na veletrhu přítomni a rádi vám s případným chovem zakrslých králíčků zdarma poradí. A co víc, pár krasavců zde bude i na prodej přímo od chovatelů. Zajímá vás, jak může morče se svým chovatelem získat v ČR prestižní titul Národní vítěz? Pak si rozhodně nenechte ujít 49th – 52nd CAVY SHOW FOR PETS, kde budou k vidění téměř všechna plemena uznaná českým standardem. K dispozici bude také bezplatná chovatelská poradna a „morčecí“ dílničky pro děti.

Plánujete profi focení svého psa, ale stále nemáte čas? Od nás si na památku můžete zdarma odnést profi fotku svého hafana, pokud ho necháte zvěčnit v Ateliéru pro psy Martinou Burianovou. A za odměnu můžete vzít u nás svého čtyřnohého přítele do Psí relax zóny. Naplní si tady bříško ve Fitmin Pestauraci, protáhne si nožičky na hřišti, užije si masáž a nechá se zkrášlit v salónu nebo si zde vyřeší pár hlavolamů.

Zážitky z veletrhu FOR PETS vám zvýší hladinu hormonů štěstí

Veletrh FOR PETS plní ovšem i roli charitativní. Letos se zde už podvanácté bude konat Umisťovací výstava koček. V letech 2012 až 2022 bylo díky FOR PETS umístěno celkem 266 koček! Přesně tolik lidí si zde vybralo svoji lásku kočičí. Kdo tedy uvažuje o pořízení micky, ten si ji bude moci vybrat právě tady. „Navíc letos ti, kteří se rozhodnou na veletrhu poskytnout domov útulkové kočce, dostanou na cestu kvalitní stelivo od firmy Keramost a ochutnávkový balíček od značky MARP,” říká Kateřina Kašparová, organizátorka Umisťovací výstavy koček.

Vstupenky v předprodeji můžete už nyní zakoupit online na https://vstupenky-pva.cz/.

Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Pejskové mohou také na veletrh zdarma, ale platný očkovací průkaz s sebou. V sobotu platí vstupenka z FOR PETS na souběžně probíhající jednodenní veletrh FOR MODEL & CREATIVE.

Další informace včetně doprovodného programu najdete na https://for-pets.cz/.

                                                                           

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->