Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Závodíme pro Lucynku aneb Jak to celé dopadlo

Před časem jsme psali o dobročinném závodě obedience na podporu jedné mladé ženy, která bude muset „díky“ svému onemocnění změnit celý svůj dosavadní život. Zajímá vás, jak to celé dopadlo, jakou částku se podařilo vybrat a na co všechno ji Lucie Ivanková použije? Přečtěte si tedy následující krátkou reportáž…


Závodíme pro Lucynku aneb Jak to celé dopadlo

Dobročinný neoficiální závod v obedience „Závodíme pro Lucynku“, který proběhl v neděli 12. listopadu v Kladně na podporu mladé ženy, stewardky Obedience klubu CZ s diagnostikovanou roztroušenou sklerózou Lucie Ivankové, je zdárně za námi. Podívejme se, jak to celé dopadlo.

Měli jsme štěstí luc 

Závod probíhal opravdu hladce, a to především díky ochotným pomocníkům. Poprali jsme se i komplikací v podobě nehody na dálnici, která způsobila zpoždění některých účastníků. Počasí nám přálo celé dopoledne, kdy probíhaly první dvě soutěžní kategorie – „Nováčci“ a „Začátečníci“. Po ukončení posuzování následovalo ihned vyhlášení výsledků.  Poděkovat musíme i několika milým a ochotným lidem, kteří se postarali o moc pěkné ceny pro všechny závodníky. Tašku s pár pozornostmi si totiž s sebou domů odnesl každý účastník, nejen ti, kteří se vystoupali až na stupně vítězů.

luc V hlavní roli Lucynka

Mezitím dorazila i hlavní osoba, kvůli které byla celá tato akce uspořádána Lucka Ivanková a potom, co se se všemi přivítala, mohlo následovat symbolické předání šeku ve výši 64.000,- Kč. Během závodu pak ještě na účet přibylo dalších tisíc korun, takže Lucynka dostane celkem 65.000,- Kč, které jí v mnohém pomohou usnadnit život.

Nebyla to „sranda“

Odpoledne se pokračovalo dalšími dvěma kategoriemi závodu – „Pokročilí“ a „Sranda závod“. To už se počasí pomalu začalo horšit, a tak „Sranda závod“ až takovou srandou nebyl, provázel ho silný déšť  místy až s náznaky sněžení. Naštěstí byli všichni psi i psovodi stateční a vše krásně zvládli. Po vyhlášení těchto dvou kategorií byl už opravdu úplný konec a všichni mohli odjet domů rozmrzat a sušit se.

Kdo mohl, rád pomohl luc 

Celou akci zpříjemňovalo luxusní občerstvení od Veroniky Jirků, za to jí patří veliké díky. Nabízela výborné klobásy, domácí kozí sýry, několik druhů cheesecaků a domácí větrníčky. V průběhu celého dne se starala o to, aby každý dostal něco k jídlu a k pití. Díky Veronice se do kasičky za celý den vybralo ještě asi 6.600,- Kč. Tato akce vznikla díky Petře Štolové, která závod navrhla a dala k dispozici vnější i vnitřní prostory svého cvičiště a také ochotně odposuzovala celé závody ještě spolu se stewardkou Radkou Dacejovou.
A protože závodníci vypadali spokojeně i se svými výhrami, je třeba ještě poděkovat i těm, kteří se o to zasloužili -

Foto: Lucie Prause, Ivana Tichá, Petra Štolová

O této akci jsme vás na našich stránkách informovali již koncem října, související text si můžete přečíst  ZDE. Dozvíte se tam mimo jiné i to, proč se Lucynka píše s ypsilon.

lucynka LUCYNKA byla opravdu dojatá…            

Ahoj všem, ještě jednou bych i touto cestou chtěla poděkovat za skvělý nápad Lucie Prause na uspořádání závodu i jeho organizaci. Veliký dík patří rozhodčí Petra Štolová a stewardce Radka Dacejová za celodenní posuzování a mrznutí na place, hlavně poslední hodinku to měly i se sprchou, protože počasí nevydrželo. Petře také za poskytnutí prostor k uskutečnění závodu. Děkuji i Veronika Pumpa Jirků za úžasné občerstvení, výborné klobásky, nejlepší cheesecaky co jsem kdy jedla... V kasičce za občerstvení se vybralo úžasných 6616Kkč. Díky i Iva Stöhrova za dovoz a odvoz ze závodu. I všem ostatním, kteří se závodem pomáhali. Strašně moc velký dík všem, kdo jste přišli, ale i těm co se zúčastnili na dálku jako nestartující. Vybralo se neuvěřitelných 64 000 na startovném. Moc děkuji. Peníze se budou hodit především na zaplacení předělání auta na ruční řízení, na jízdy, abych se s autem naučila jezdit, rehabilitace, ale i na další věci, které budu muset řešit v souvislosti s bydlením. Všem moc děkuji, kromě úžasné finanční pomoci mě i moc potěšilo a psychicky povzbudilo, že na mě tolik lidí myslí, a že jsem se s vámi mohla po dlouhé době vidět.

Lucie Ivanková

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->