Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Pořád vám na trhu chybí kvalitní a opravdu po všech stránkách vyvážené krmné směsi, které byste mohli využít třeba na cestách? Efektivní řešení vám nabízí rodinná firma Maso od Ámose. Tak dobrou chuť, hafani!


Začínáme barfovat – Vyvážené komplety
Kristýna Koubová 26.12.2018 3852x BARF

Dotaz: Každý, kdo svému psu míchá sám krmné dávky, se občas dostane do situace, že nestíhá, dává psa někam na hlídání nebo s ním třeba někde cestuje a hodil by se mu již profesionálně namíchaný komplet. Firma Maso od Ámose takové vyvážené komplety dodává a my bychom s nimi rádi seznámili naše čtenáře. 

Není komplet jako komplet

Naše Best Balance (BB) řada kompletů je originálem, na nějž jsme neskutečně pyšní. Jak už název napovídá, jde o opravdu vyváženou krmnou dávku, kde najdete vše ve správném poměru pro danou věkovou skupinu. Tím nemyslím oblíbený nesmysl, kdy ve více méně nahodilém poměru spleskáte dohromady maso a rostlinstvo a dáte tomu název „komplet“, „menu“, či něco obdobného. Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti. To my naštěstí máme v osobě naší výživářky Pavlíny, která je certifikovaným výživářem (tedy majitelkou opravdového certifikátu z vysoké školy, ne z rychlokurzu někde na netu) a nelenila si vytvořit vlastní počítačový program, s jehož pomocí BB sestavuje.

Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti!

Testujeme další varianty

Zatím máme na trhu komplety pro štěňata a dospělé, ale už se testují další pro starší generaci a psy v zátěži – jen kdyby měl den trochu více hodin.  Občas se nás lidé ptají, proč jsme se do BB pustili, vždyť „vyvážená“ strava už tu je v podobě granulí a konzerv. Chtěli jsme prostě vyjít vstříc zákazníkům, kteří mají prostý strach, že nezvládnou krmit masem, přestože by to chtěli zkusit, klientům, kteří potřebují odjet na delší dobu a ulehčit si práci na cestách nebo hlídacím lidičkám starajícím se o jejich miláčky. Mezi stabilní zákazníky patří také lidé, kteří bojují s časem kvůli práci a každá minuta je pro ně k nezaplacení. 

Držky, které nesmrdí

V nabídce máme i klasické směsi masa se zeleninou, nebo mezi zákazníky velmi oblíbený Amosův mls obsahující i neprané držky smíchané s červenou řepou, která elegantně zakryje i jejich nevábnou vůni. I tyto balíčky dokáží usnadnit práci a pesanům chutnají, přesto se nejedná o skutečné komplety, které lze dlouhodobě krmit beze změn.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Foto: archiv Kristýny Koubové, Michaela Weidnerová
http://www.masoamos.cz

Zajímalo by vás něco týkající se přirozené syrové stravy psů?
Neváhejte nám svůj dotaz napsat na redakce@ecanis.cz!
Budeme se těšit.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->