Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Pořád vám na trhu chybí kvalitní a opravdu po všech stránkách vyvážené krmné směsi, které byste mohli využít třeba na cestách? Efektivní řešení vám nabízí rodinná firma Maso od Ámose. Tak dobrou chuť, hafani!


Začínáme barfovat – Vyvážené komplety
Kristýna Koubová 26.12.2018 3431x BARF

Dotaz: Každý, kdo svému psu míchá sám krmné dávky, se občas dostane do situace, že nestíhá, dává psa někam na hlídání nebo s ním třeba někde cestuje a hodil by se mu již profesionálně namíchaný komplet. Firma Maso od Ámose takové vyvážené komplety dodává a my bychom s nimi rádi seznámili naše čtenáře. 

Není komplet jako komplet

Naše Best Balance (BB) řada kompletů je originálem, na nějž jsme neskutečně pyšní. Jak už název napovídá, jde o opravdu vyváženou krmnou dávku, kde najdete vše ve správném poměru pro danou věkovou skupinu. Tím nemyslím oblíbený nesmysl, kdy ve více méně nahodilém poměru spleskáte dohromady maso a rostlinstvo a dáte tomu název „komplet“, „menu“, či něco obdobného. Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti. To my naštěstí máme v osobě naší výživářky Pavlíny, která je certifikovaným výživářem (tedy majitelkou opravdového certifikátu z vysoké školy, ne z rychlokurzu někde na netu) a nelenila si vytvořit vlastní počítačový program, s jehož pomocí BB sestavuje.

Sestavit korektní krmnou dávku, která má v sobě vše, co váš čtvernožec potřebuje, vyžaduje informace, trpělivost a zkušenosti!

Testujeme další varianty

Zatím máme na trhu komplety pro štěňata a dospělé, ale už se testují další pro starší generaci a psy v zátěži – jen kdyby měl den trochu více hodin.  Občas se nás lidé ptají, proč jsme se do BB pustili, vždyť „vyvážená“ strava už tu je v podobě granulí a konzerv. Chtěli jsme prostě vyjít vstříc zákazníkům, kteří mají prostý strach, že nezvládnou krmit masem, přestože by to chtěli zkusit, klientům, kteří potřebují odjet na delší dobu a ulehčit si práci na cestách nebo hlídacím lidičkám starajícím se o jejich miláčky. Mezi stabilní zákazníky patří také lidé, kteří bojují s časem kvůli práci a každá minuta je pro ně k nezaplacení. 

Držky, které nesmrdí

V nabídce máme i klasické směsi masa se zeleninou, nebo mezi zákazníky velmi oblíbený Amosův mls obsahující i neprané držky smíchané s červenou řepou, která elegantně zakryje i jejich nevábnou vůni. I tyto balíčky dokáží usnadnit práci a pesanům chutnají, přesto se nejedná o skutečné komplety, které lze dlouhodobě krmit beze změn.

Začínáme barfovat – Vyvážené komplety

Foto: archiv Kristýny Koubové, Michaela Weidnerová
http://www.masoamos.cz

Zajímalo by vás něco týkající se přirozené syrové stravy psů?
Neváhejte nám svůj dotaz napsat na redakce@ecanis.cz!
Budeme se těšit.

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...