Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Z BARFaře rovnou masovým vrahem! Proč?

Známe to asi všichni. Naši psí miláčci nám dokáží připravit nejednu groteskní situaci, i když možná v danou chvíli jak pro koho. Autorka následujícího příspěvku však přes všechny trable zachovala duchapřítomnost a ještě navíc se jí povedlo „vystřelit" si z nebohého pošťáka.


Z BARFaře rovnou masovým vrahem! Proč?
31.12.2017 2344x Silvestr 2017

Také BARFujete? A víte, jak to vypadá, když vám dorazí maso pro psy? Porcování, pytlíkování, špína a krev všude i na vás samotných. Co se však stane, když v zápalu boje s porcováním masa někdo zazvoní?

Sakra, někdo zvoní!

Dorazilo mi maso pro psy, tak ho jdu porcovat, vážit a dávat do pytlíků. Chodba se záhy mění v krvavá jatka, všude krev, maso, igelit, provázky – pytluju, vážím a nosím do mrazáku. Smečka samozřejmě asistuje – už je skoro hotovo. Najednou zvonek! „Jé, pošta, co teď?“ Odhrnuji si vlasy z čela zakrvácenou rukou a tím otírám i krev. Nedá se nic dělat. Utírám se do tepláků, volám: „Už jdu, vydržte!“ Dobíhám, smečka toho samozřejmě využívá, vrhá se po obřích rozházených a nezabalených kostech, obrovskými skoky přeskakuji balíčky s masem, nohy se mi smeknou a padám na všechny čtyři. Krev už je všude, doslova na kolenou se doplazím ke dveřím a neohrabaně vstávám, v ruce mám navíc provaz, který se tam nějak připletl. A otvírám dveře!

Zavraždila manžela?

Smečka myslící si, že se jde ven, ale nepustící snad bizoní obří kosti, vbíhá se mnou do dveří.  Přála bych vám vidět pošťákův výraz… No, a do toho já ještě vtipně poznamenám: „Nu což, co s ním? Prachy nenosí, chodí do hospody, bije mě, tak jsem to musela nějak vyřešit.“ A v tom vybíhá smečka s kostmi připomínající (pro pošťáka) stehenní kost, páteř a ruku. Pošťák tak deset minut neřekl absolutně nic. Jen stál a koukal. A já jen: „Kde to mám podepsat?“

Mirča Štarková a smečka Lukasdog

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...