Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

XIX. ročník „ O POHÁR KRISTÝNY“

O víkendu 19. – 21. května přivítal rekreační areál Kristýna u Hrádku nad Nisou 16 závodníků s 18 psy z původně 20 přihlášených, a to z různých koutů České republiky, ale i ze Slovenska, aby změřili síly na XIX. ročníku kynologické soutěže „ O POHÁR KRISTÝNY“.


XIX. ročník „ O POHÁR KRISTÝNY“
Eva Klemšová 26.6.2017 3857x Reportáže

Během sobotního dne čekalo na soutěžící několik náročných disciplín -  zadržení prchajícího pachatele na pláži, průzkum přírodního terénu, obrana psovoda na veřejnosti, poslušnost apod.

Soutěž posuzovali rozhodčí pan Vilém Babička a Petr Richter. V roli figurantů se představili Josef Reisinger, Karel Vittiš, Václav Kuncl a Ondřej Novotníček. Poděkování patří také organizačnímu týmu, který se postaral o hladký průběh závodu.

Vítězem závodu se stal Miroslav Dajč a belgický ovčák Baddy Dračí údolí  (VS ČR Rýnovice), 2. místo patřilo Pavle Řežábkové s německým ovčákem Cira bez PP (SKS TART region Lišov), na 3. místě se umístil Filip Gavor s německým ovčákem Bolt z Jimmyho lesa (SKS TART region Liberec). Nejúspěšnější ženou s nejvyšším počtem bodů se stala Pavla Řežábková s německým ovčákem Cira bez PP (SKS TART region Lišov).

Nejlepší kontrolní výkon na 300 metrů předvedla fena německého ovčáka Daiquiri Vědusk s Janou Světlíkovou (ZKO Hostivice – Jeneček).

V soutěži družstev patřilo 1. místo Petře Adamcové s Maxem (SKS TART region Zvoleněves) a Pavlu Roučkovi s belgickým ovčákem Noris z Hückelovy vily, na 2. místě se umístili Miroslav Dajč s belgickým ovčákem Baddy Dračí údolí a Bohumil Vacek s belgickým ovčákem Canto Six-Bau (oba VS ČR Rýnovice), 3. místo obsadili Filip Gavor s německým ovčákem Bolt z Jimmyho lesa (SKS TART region Liberec) a Michal Firman s německým ovčákem Yner z Kraje Karla IV. (VS ČR Stráž pod Ralskem).

 

Foto: Jiří Baier a Hanka Bednářová 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->