Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhůru na mistrák, co říkáte...?

Máte chuť si v září trochu zazávodit? A co třeba mistrovství Kynologické jednoty ČR? Právě na to vám totiž nyní přinášíme pozvánku, tak neváhejte a honem se přihlaste!


Vzhůru na mistrák, co říkáte...?
Panýrková Iveta 7.8.2019 5345x Tam nesmíte chybět

Pořád trénujete? Tak proč tedy nezkusit rovnou mistrovství a navíc bez výběrové soutěže? Myslíte, že to nejde? Ale ano, jde! Na jedno takové si vás nyní dovolujeme pozvat, a i když času už není moc, tak se pořád ještě zvládnete přihlásit.

A tady máme podrobnosti…

Kynologická jednota ČR letos pořádá již šesté mistrovství ZPU-S a třetí mistrovství mládeže v kategorii ZPU1. Je to skvělá příležitost dobře si zazávodit a navíc změřit své síly s jinými kynology. A pokud u vás v organizaci trénujete i mládežníky, není nic snazšího, než je také přihlásit!

 

Kdy: 14. 9. 2019

Kde: ZKO Stříbro www.kkstribro.kx.cz

Uzávěrka přihlášek: 31. 8. 2019

Startovné: ZPU-S 400,- Kč, ZPU-1 300,-Kč

Stále více příznivců

MR je otevřené pro všechny, kdo se přihlásí s limitováním počtu na patnáct týmů v hlavní soutěži. ZŘ KJ-ČR normálně neumožňuje realizovat závod se zápisem zkoušky, jen MR je výjimkou. Musí však být splněny všechny podmínky dané ZŘ.

Není pochyb o tom, že KJ-ČR získává stále více na své oblibě. Na ZOPky se cvičí s chutí snad všude, a tak není divu, že na řadu muselo přijít i mistrovství a letos se jedná již o jeho šestý ročník. Tato nejvyšší soutěž se pro dospělé pořádá v kategorii ZPU-S, což je zkouška, která dokonale zapadá do filozofie ZŘ KJ-ČR (neagresivní disciplíny, specifičnost) a splňuje i formální podmínky vrcholové zkoušky (300 bodů, 3 celky).

NOVINKA!!!

Nově je v kategorii dospělých zařazena i soutěž̌ tříčlenných družstev. Družstvo nemusí́ být složeno z členů jednoho klubu, ale musí být nahlášeno do 2. uzávěrky. V průběhu roku budou zveřejňovaní jednotliví́ účastníci, tudíž je na každém závodníkovi, s kým nakonec družstvo vytvoří́. Započítávat se budou výkony všech tří členů a vyhlašována a oceněna budou tři nejlepší́ družstva.

Vzhůru na mistrák, co říkáte...?
Kam dál ...