Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhůru na mistrák, co říkáte...?

Máte chuť si v září trochu zazávodit? A co třeba mistrovství Kynologické jednoty ČR? Právě na to vám totiž nyní přinášíme pozvánku, tak neváhejte a honem se přihlaste!


Vzhůru na mistrák, co říkáte...?
Panýrková Iveta 7.8.2019 6221x Tam nesmíte chybět

Pořád trénujete? Tak proč tedy nezkusit rovnou mistrovství a navíc bez výběrové soutěže? Myslíte, že to nejde? Ale ano, jde! Na jedno takové si vás nyní dovolujeme pozvat, a i když času už není moc, tak se pořád ještě zvládnete přihlásit.

A tady máme podrobnosti…

Kynologická jednota ČR letos pořádá již šesté mistrovství ZPU-S a třetí mistrovství mládeže v kategorii ZPU1. Je to skvělá příležitost dobře si zazávodit a navíc změřit své síly s jinými kynology. A pokud u vás v organizaci trénujete i mládežníky, není nic snazšího, než je také přihlásit!

 

Kdy: 14. 9. 2019

Kde: ZKO Stříbro www.kkstribro.kx.cz

Uzávěrka přihlášek: 31. 8. 2019

Startovné: ZPU-S 400,- Kč, ZPU-1 300,-Kč

Stále více příznivců

MR je otevřené pro všechny, kdo se přihlásí s limitováním počtu na patnáct týmů v hlavní soutěži. ZŘ KJ-ČR normálně neumožňuje realizovat závod se zápisem zkoušky, jen MR je výjimkou. Musí však být splněny všechny podmínky dané ZŘ.

Není pochyb o tom, že KJ-ČR získává stále více na své oblibě. Na ZOPky se cvičí s chutí snad všude, a tak není divu, že na řadu muselo přijít i mistrovství a letos se jedná již o jeho šestý ročník. Tato nejvyšší soutěž se pro dospělé pořádá v kategorii ZPU-S, což je zkouška, která dokonale zapadá do filozofie ZŘ KJ-ČR (neagresivní disciplíny, specifičnost) a splňuje i formální podmínky vrcholové zkoušky (300 bodů, 3 celky).

NOVINKA!!!

Nově je v kategorii dospělých zařazena i soutěž̌ tříčlenných družstev. Družstvo nemusí́ být složeno z členů jednoho klubu, ale musí být nahlášeno do 2. uzávěrky. V průběhu roku budou zveřejňovaní jednotliví́ účastníci, tudíž je na každém závodníkovi, s kým nakonec družstvo vytvoří́. Započítávat se budou výkony všech tří členů a vyhlašována a oceněna budou tři nejlepší́ družstva.

Vzhůru na mistrák, co říkáte...?
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->