Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Máme za sebou první den oblíbeného veletrhu FOR PETS, který právě probíhá na výstavišti v pražských Letňanech. Pokud tedy nevíte, co dělat během nadcházejícího víkendu, tak se od nás určitě nechte inspirovat!


Vzhůru na FOR PETS 2022!

Nic není nemožné...

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Přesně tak! V Letňanech objevíte opravdu všechno, na co si jen vzpomenete a nic není prakticky nemožné. Pro své čtyřnohé kamarády si v několika halách vyberete v nepřeberném množství stánků s rozmanitým sortimentem prakticky cokoliv, co vás jen napadne. A to nehovoříme jen o psech, ale také o kočkách, o hlodavcích, o plazech, o ptácích nebo o rybičkách. Pokud tedy máte doma nějakého zvířecího miláčka, pak na FOR PETS 2022 rozhodně nesmíte chybět! Obrovskou výhodou je, že si každý výrobek můžete na místě tzv. osahat, ochutnat nebo vyzkoušet. Vystavovatelé vám jej také velmi ochotně a zajímavě představí. Pokud tedy něco hledáte, pak je nejvyšší čas vydat se přímo do Letňan!

eCanis je opět na místě...

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Ani naše redakce nesmí na tomto oblíbeném veletrhu chybět. Také letos nás můžete přijít navštívit do haly 2 ke stánku B14, který jsme mimo jiné proměnili také v takové malé „mobilní“ podcastové studio. A tak se můžete těšit nejen na články z veletrhu, ale také na krátké podcasty se zajímavými hosty na ještě zajímavější témata. Pokud na veletrh vyrazíte, určitě se za námi stavte. Rádi si s vámi pohovoříme a představíme vám náš kynologický magazín. A možná od nás odejdete i s malým dárečkem.

To však není vše

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Máte nějaký pro vás neřešitelný problém na stopě? Nebo je to jen drobnost a vy se stydíte se u vás na cvičáku třeba zeptat? Nebo vůbec nevíte, na koho a kam se obrátit? Pak jsme tady právě pro vás!

Můžete za námi bez obav přijít na stánek číslo B14 v hale 2 a konzultovat svůj problém live přímo na místě! Stopařská poradna s Katkou Houškovou, mistryní světa IHF ve stopách a autorkou našeho stopařského seriálu, bude otevřena v pátek od 16.00 do 18.00 hodin a v sobotu v časech 10.00 – 12.00 hod. a 16.00 – 18 hod. Poradna je samozřejmě zdarma (i když Katka má opravdu ráda bílé víno)!

Překvapení na víkend

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Chtěli byste pít každý den horký čaj nebo kávu z hrnečku, ze kterého se na vás bude dívat váš milovaný pes nebo kterýkoliv jiný domácí mazlíček? Pak se o víkendu nezapomeňte stavit na našem stánku v hale číslo 2 a zpět do svého domova už můžete odjíždět s pěknou památkou na letošní veletrh.

V sobotu i v neděli vám totiž na našem stánku natiskneme na hrnek dle vlastního výběru fotografii vašeho psa, kočky, koně, králíka, morčete nebo kteréhokoliv jiného chlupatého kamaráda. Stačí s sebou mít jen mobil, tablet nebo notebook. Fotky stahujeme přes bluetooth nebo WhatsApp, lze je také poslat e-mailem nebo přinést na místo na flashce.

Hrnky se tisknou technologií sublimace, tudíž je můžete bez problému užívat a umývat i v myčce na nádobí. A navíc by to mohl být i skvělý dárek pro někoho blízkého. Tak co říkáte, přijdete se podívat? Už se na vás moc těšíme!

Co říkají sami vystavovatelé?

Mimo doslova nadupaného doprovodného programu se na veletrhu prezentuje velká spousta vystavovatelů a firem. A právě některé z nich jsme požádali o pár slov, a aby vás oni sami pozvali do Letňan. Poslechněte si tedy jejich slova…

Pozvánka na For Pets 2022
Pozvánka na For Pets 2022

Pozvánka na For Pets 2022

7.4.2022

Psi jsou vítáni!

Vzhůru na FOR PETS 2022!

Nezapomeňte, že na výstaviště jsou vpouštění také psi. Pokud tedy máte toho svého pod kontrolou a ukázněného, pak se nebojte vzít ho s sebou. A nezapomeňte zabalit jeho bobek a předat ho na stánku eCanis laboratoři Labvet.  Určitě oceníte nejen skvělou socializaci, která mu bude dopřána, společně strávený den, ale také fakt, že i váš pes si třeba sám něco vybere, či ochutná. Můžete tu najít i nějaké nové přátele. Nikdo na vás nebude koukat skrz prsty a úsměvy se spíše než na vás ze všech stran pohrnou na vašeho čtyřnohého parťáka.

Takže přátelé!!!

Vezměte s sebou svého psa, ženu, muže, děti, babičku, strýčka… a hurá do Letňan na veletrh FOR PETS a doprovodné veletrhy FOR KIDS a FOR BEAUTY!

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->