Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Výstavy jen pozitivně!

Chtěli byste zlepšit své dovednosti, co se vystavování psa týče? Máte jedinečnou příležitost přijít si to vyzkoušet pod dohledem odborníků na slovo vzatých – známého trenéra zvířat Franty Šusty a mezinárodní rozhodčí z exteriéru Michaely Čermákové.


Výstavy jen pozitivně!

Také byste rádi byli ve výstavním kruhu za hvězdy a odnášeli si domů ty krásné poháry nebo kokardy? Chtěli byste, aby to vašeho pejska bavilo a aby s vámi radostně spolupracoval? Jak to dělají jiní vystavovatelé, že se svým psem tak dokonale ladí a na první pohled je jasně patrný vzájemný soulad a harmonie? Věřte, dá se to s trochou píle a chuti naučit! Že nevíte, jak na to? Zkuste výstavní tréninky pod taktovkou těch nejpovolanějších – známého trenéra zvířat Františka Šusty a mezinárodní rozhodčí z exteriéru Michaely Čermákové. A to se potom budou dít věci…

šusta Naučte svého psa na výstavách s radostí předvést to nejlepší, co dokáže! Trénink výstavních dovedností metodou pozitivního posilování!

Naše výstavní „cvičáčky“ jsou zvláštní aktivitou, kdy spojuji své síly „trenéra zvířat“ s odborností a zkušeností znalce výstavního prostředí. Rozhodčí, tedy Míša Čermáková, ví nejlépe, co lahodí oku sudího, a jak by měl pes na výstavě působit. Na mě je, abych tyhle požadavky převedl do řeči metodiky tréninku zvířat a z ní jsme to pak ještě často přeložili do praxe v podobě, kterou zvládne i běžný psí majitel a  jeho hafan. Mám vždy obrovskou radost, když vidím, jak rychle se psi, třebas i bez předchozí zkušenosti s tréninkem, dokáží učit a dělat pokroky. A moc mě těší i to, jak velkou roli hraje a jak se vylepšuje vztah psa a jeho majitele i v tak stresovém prostředí, jakým může výstava být. Na našich lekcích už jsme potkali jak matadory výstavních kruhů, tak i psíky, kteří se ve výstavním kruhu z nějakého důvodu začali bát a bylo třeba je tohoto strachu zbavit. Objevilo se tu ale i několik úplných začátečníků. Se všemi jsme schopni najít společnou řeč a těšíme se na ně.

Foto: archiv Míši Čermákové

 Nejbližší termíny:

Kde: Kynologická hala Bouda, Ke dračkám 1443, Praha 5 - Zbraslav

GPS: 49.9672442N, 14.3963344E

V kolik: 17.00 – 22.00 hod.         

Kdy:   šusta

  • 17. 1. 2018        
  • 24. 1. 2018
  • 15. 2. 2018
  • 26. 2. 2018
  • 19. 3. 2018
  • 26. 3. 2018
  • 16. 4. 2018
  • 23. 4. 2018

Více informací naleznete v kalendáři akcí na www.ecanis.cz v rubrice „Semináře“nebo si o ně můžete napsat na zlaty.kavalir@seznam.cz.

Kam dál ...