Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Všimli jste si, jak ten advent zase strašně rychle utekl? Už je před námi jen pár neotevřených okének v našem soutěžním kalendáři. Pojďme se tedy společně podívat, jaké překvapení se ukrývá pod číslem dvacet jedna!


Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!
Red. 21.12.2021 4775x Adventní kalendář 2021

Tentokrát vám umožníme připojit se k již druhému ročníku MET konference, která se bude konat 2. a 3. dubna 2022. Opět se usadíte k obrazovkám počítačů a telefonů a společně s ostatními profesionály a zapálenými majiteli psů budete mít možnost se vzdělávat v moderním etickém tréninku psů. Na virtuálním pódiu MET konference se sejdou trenéři, kteří aktivně přispívají k posouvání oboru. Řadu z nich najdete v programech světových konferencí, protože patří k opravdové špičce. Jazykovou bariéru pro vás i tentokrát zboří zkušení tlumočníci.

Na co nebo koho se můžete těšit?

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Na pomyslném podiu vystoupí čtyři zahraniční trenérské špičky po boku tří známých českých trenérů. Čeká na vás celkem šestnáct hodin nových poznatků a rad pro každodenní život pejskařů i profesionálních trenérů. Odnesete si praktické postupy a lepší pochopení principů tréninku. Přednášky zahraničních trenérů si můžete pustit v původním znění nebo v kvalitním zpracování v češtině tak, aby vám nic neuniklo. Přednášky můžete sledovat v den konference nebo v průběhu následujícího čtvrt roku. Konferenci si užijete ze svého gauče se svým psím parťákem po boku.

Program se stále, jak se říká, ladí. Zatím snad můžeme prozradit, že se můžete těšit na tyto trenérské špičky.

  1. Chirag Patel 2 přednášky – něco o reaktivcích
  2. Michael Shikashio – něco o agresivitě
  3. Malena DeMartini – separační úzkost
  4. PŘEKVAPENÍ
  5. Martina Klimešová – využití agility a jeho principů v běžném životě (téma bude upřesněno)
  6. Julia Bukovinská – využití obedience knížku v běžném životě
  7. Martina Vondráková (Jak na drápky) – o drápcích a jejich ošetření (téma bude upřesněno)

Změna trenéra je možná.

Jak to bude probíhat?

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Rozhodně potřebujete internetové připojení a počítač, tablet či mobil. Možná si říkáte, proč tato konference trvá dva dny. Důvodem jsou delší přednášky, které chce pořadatel mít. Na každý den tak připadnou čtyři přednášky, po nichž budou hosté odpovídat na vaše dotazy. Průměrná doba na jednoho přednášejícího bude dvě hodiny. To už se v jednom dni zkrátka pobrat nedá. A kdo se nestihne na přednášky podívát, má možnost kdykoli jindy během následujících třech měsíců. Program na vás po tuto dobu počká. 

Najděme „viníka“...

Vyhrajte „lupeny“ na MET konferenci 2022!

Kdo za celým projektem stojí? S nápadem zorganizovat online konferenci přišel trenér psů Robert Zlocha. Inspiroval se obdobnou americkou událostí, kterou chtěl původně navštívit osobně, ale pandemie mu překazila jeho plány. Online verze se mu zalíbila natolik, že se rozhodl ji zprostředkovat českým a slovenským pejskařům a trenérům. Jde totiž o snadný způsob, jak přiblížit nové myšlenky z celého světa. Více si o Robertovi můžete přečíst na jeho webu nebo na stránce jeho online kurzu.

Kvalitní překlad je samozřejmostí

Stejně jako tomu bylo při první MET konferenci i nyní vám budou k dispozici zkušení tlumočníci, jejichž práce měla při prvním ročníku velký ohlas. Chceme, abyste se dostali ke všem informacím bez jazykové bariéry.

Cenu do okénka 21. prosince 2021 věnuje Robert Zlocha. A jeden z vás, který splní podmínky soutěže, se může těšit na účast na online Met konferenci 2022.

Kontakt:

https://www.metkonference.cz

https://www.facebook.com/METkonference

https://www.instagram.com/metkonference/

https://www.psitrenink.cz

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Roberta Zlochy

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...