Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vše pro psy a jejich lidi!

Stáli byste o originální dárek pod stromeček buď sami pro sebe, nebo pro někoho blízkého? A co takhle bavlněná sada ručníků s potiskem vašeho psa nebo kosmetické taštičky s obrázkem vnučky pro babičku? Možná byste ale raději pili svou ranní kávu z hrnečku s vaším oblíbeným plemenem? Tak co říkáte? Podíváte se právě nyní do dalšího okénka našeho Adventního kalendáře? Tak šup, šup!


Vše pro psy a jejich lidi!
12.12.2021 4784x Adventní kalendář 2021

Česká firma s výstižným názvem 3 plus pro psy, s. r.o. sice vznikla poměrně nedávno, ovšem na základě mnohaleté práce, spousty kynologických zkušeností a provozu rozmanitých služeb pro psy, které se tímto krokem nyní jen sdružily pod „jednu střechu“. Její sympatická majitelka Eva Durasová si velmi zakládá na osobním přístupu ke svým zákazníkům a pochopitelně i na kvalitě všeho, co nabízí. Nenechte se tedy dlouho pobízet a pojďte  společně s námi nahlédnout do její vytříbené „kuchyně“.

Co váš čeká u 3 plus pro psy?

Vše pro psy a jejich lidi!

Paní Eva se jednak zabývá úpravou psů ve svém psím salonu, a to včetně školy stříhání.  V přilehlé prodejně pak najdete širokou škálu krmiv, výživových doplňků a další výstroje,  které váš pejsek, kočička či jiné domácí zvířátko ke spokojenému životu potřebují. Třetí, zákazníky často vyhledávanou službou, je grafické studio pro psy a jejich lidi. K tomu všemu navíc můžete připočítat ještě fundované poradenství v mnoha směrech.

Zdraví začíná v misce          

Vše pro psy a jejich lidi!

Základem zdravého a spokojeného života každého psa je bezesporu kvalitní a vyvážená strava z vynikajících vstupních surovin. Stejně tak jako v říši lidské se i v té zvířecí v současné době objevují čím dál tím častěji nejrůznější alergie, zdravotní problémy a další obtíže, se kterými si majitelé dost často nevědí rady. A mnohdy stačí jediné – ozdravit pejskovi zažívání a střevní mikrobiom. Ale jak na to? Každý pes je samozřejmě jiný, má jiný režim a jiné potřeby. Na místě je tedy osobní konzultace a profesionální rada „na míru“. Rádi byste krmili zdravě nebo byste svému čtyřnohému miláčkovi chtěli stravu poskládat úplně jinak, než tomu bylo doposud? Pak neváhejte a přijďte nebo volejte! Dostanete prvotřídní servis.

Nic není nemožné

Vše pro psy a jejich lidi!

Po světě běhá celá řada psů, kterým v obchodech běžně nabízené věci vůbec nesedí. Přesto takoví jedinci rovněž potřebují mít například kvalitní obojky, postroje nebo třeba náhubky. Ale kde brát a nekrást, jak se říká. U 3 plus pro psy toto není vůbec žádným problémem! Ve své sedlářské dílně dokážou vše vyrobit a navíc z opravdu kvalitní kůže. Dárků. Velmi vděčnými zákazníky jsou pak majitelé velkých plemen, která potřebují právě takové atypické náhubky, obojky nebo postroje s držátkem a speciálním tvarem například pro moskevské strážní psy, kavkazáky a jiné obříky. Máte takového psa doma a doposud jste nevěděli, kam se obrátit? Tak jste konečně našli!

Stačí jen dodat fotku a je to!         

Vše pro psy a jejich lidi!

Kdo by nechtěl tričko, ručník, tašku nebo třeba hrneček se svým milovaným zvířecím kamarádem? To asi každý, že? Firma 3 plus pro psy technologií sublimace na počkání potiskuje fotkami klientů spousty nejrůznějších předmětů. A víte, jak to funguje? Je to jednoduché. Přímo z mobilu nebo z flashky lze stáhnout zákazníkův snímek, který se následně na místě ořízne a upraví podle jeho přání a pak se po schválení už jen natiskne na vybraný předmět. Mohou to být například keramické hrnky v mnoha barvách a dvou velikostech, dvě velikosti plechových hrnků, polštáře a taštičky lněného vzhledu, kosmetické taštičky, batůžky, kovové otvíráky, trička, větrovky, podložky pod myš, magnetky, plechové cedule na vrata nebo keramické přívěsky. Horkou novinkou je také potisk hrnků z pravého porcelánu. Takový atraktivní dárek udělá jistě velikou radost téměř každému nejen pod stromečkem, ale i kdykoliv během celého roku.

Cenu do adventního okénka na 12. prosince 2021 věnuje firma 3 plus pro psy, s. r. o.  Výherce získá poukaz v hodnotě 500 Kč na zhotovení potisku dle vlastního výběru.

Kontakty:

17. listopadu 3

Plzeň - Bory 320 00

tel: +420 602 426 673
e-mail: psisaloneva@seznam.cz

https://www.montyshop.cz/

https://www.salonmonty.com/

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2021, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!
Adventní kalendář 2021 jen a jen pro vás!!!

Slyšíte to také? Vánoční svátky již klepou na dveře a my jsme pro vás po loňském mega ...

26.11.2021Adventní kalendář 2021

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2021.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Red.

Foto: archiv Evy Durasové

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...