Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vítejte v novém roce 2023!

Tak a je to konečně pryč. I když většina lidu z národu milují bujaré oslavy – my milovníci zvířat nikoliv. Nesnášíme to!


Vítejte v novém roce 2023!
Red. 1.1.2023 482x Z redakce

Má první slova by měla asi znít: „Šťastný Nový rok, přátelé!“ Jistě, že vám přeji, aby nejen 1. leden, ale i celý nový rok byl jen tím nejšťastnějším, jaký jste doposud zažili. Jenže život to navzdory našim přáním zařídí občas trochu jinak. A je tedy jen a jen na nás, jak se k tomu postavíme.

Jaký byl závěr roku?

Pro nás v redakci a pro mě obzvláště byl závěr roku velice náročný. Práce bylo opravdu mnoho. Opět jsme pro vás připravili vánoční soutěže, kde jsme rozdali mnoho krásných cen. A věřte, že největší odměnou je pro nás vaše radost v okamžiku, když vás kontaktujeme s tím, že máte možnost právě ten který den vyhrát. Děkujeme za fotografie vašich čtyřnohých miláčků s výhrami všem těm, kteří nám je poslali. A pokud jste také získali některou z nich a ještě tak neučinili, budeme rádi, když to napravíte.

Bilance

Vítejte v novém roce 2023!

Je první den nového roku. Nemám zrovna energii bilancovat zde nad čteností, úspěšností, návštěvností a dalšími věcmi. Celkově ten uplynulý rok hodnotím velice pozitivně. A to především díky vám, kteří jste nám věnovali svůj čas a přečetli si článek, dali palec nahoru či sdíleli to, co se vám líbilo k sobě na profil. Za to děkujeme. Myslím, že nejsou důležitá čísla, ale chuť a to, co naše práce přináší. A pokud přijde reakce, že náš článek někomu pomohl, je to odměnou nejvyšší.

Tak trochu jiný prosinec

Prosinec nebyl ve znamení portrétu určitého plemene. Už podruhé v řadě jsme věnovali méně známým plemenům, se kterými jsme vás seznamovali každé úterý a čtvrtek. A představili jsme vám jich celkem dost.  Bylo vidět, že vás to zaujalo, protože čtenost i přes svátky a honičku, kterou každý z nás měl, stále stoupala. A samozřejmě také díky již populárnímu Adventním kalendáři.

Nezapomeňme...

Nesmíme zapomenout ani na velkou slávu, kterou měla v prosinci ČMKU. V Brně se totiž uskutečnily oslavy třiceti let od založení Českomoravské kynologické unie a my jsme vám nabídli malé ohlédnutí za tím, jak to celé probíhalo. Článek, který se tímto tématem zabýval, vám nyní opět připomínáme.

 

Oslavy třicátého výročí Českomoravské kynologické unie
Oslavy třicátého výročí Českomoravské kynologické unie

Oslavy založení Českomoravské kynologické unie jsou za námi a my vám nyní nabízíme malé ...

ČMKU

Vivat 2023!

Vítejte v novém roce 2023!

Vážení a milí přátelé, rok s rokem se opět sešel a my vstoupili do roku 2023. Ačkoliv jsou media plná negativních zpráv, hvězdy naopak říkají, že nás čeká rok plný optimismu, štěstí a nových příležitostí. Pokud my budeme vstávat s úsměvem na rtech a život brát optimisticky, půjde vše snáz.

 

Přeji vám jen samé úspěchy a to nejen ty kynologické. A pokud patříte mezi ty, kteří si vždy na Nový rok dávají předsevzetí, která pak stejně nedodrží, tak si vám dovolím přidat jednu malou inspiraci. Vše je jen v hlavě. Když jsem to já  dokázala, tak proč ne vy?

 Iveta Panýrková

 Šéfredaktorka eCanis

panyrkova@ecanis.cz

Foto: pxhere.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->