Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Chtěli byste svému psovi pořídit opravdu odolný, funkční a navíc velmi pěkný obojek? Pokud jej ještě neznáte, rádi vás se SOFTY obojkem od české firmy Tamer, který získal v roce 2021 jednu z hlavních cen na veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS, seznámíme! Věříme, že vás nadchne stejně tak jako nás…


Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?
Red. 17.4.2022 11271x Velikonoční pomlázka 2022

Majitelé psů svým čtyřnohým miláčkům samozřejmě neustále doplňují nebo rozšiřují jejich výbavu. Snaží se pořizovat věci, které skutečně potřebují a pak také takové, které nejsou úplně nezbytné, ale všem zúčastněným udělají radost. Nakonec proč ne, že? Nicméně kvalitní obojek potřebuje samozřejmě každý pes, a když je navíc vysoce funkční, dobře se udržuje a je na výběr z široké škály barev, tak asi není moc o čem dumat a většina z nás do toho ráda půjde. A jeden takový opravdu vymazlený kousek dodává na náš trh i česká firma Tamer a my bychom vám ho moc rádi představili.

Velikonoční neděle

Velikonoční neděle nebo Boží hod velikonoční je největším křesťanským svátkem, kdy došlo ke Kristovu zmrtvýchvstání. Lidé si nechávali posvětit jídlo, například pečeného beránka nebo mazanec, to následně sami jedli. Kus takového pokrmu by měl dostat i každý host v domě. Část posvěceného pečiva věnovali lidé například také hospodářství, aby se mu dařilo.

Tamer pod drobnohledem eCanis

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Přátelé, tato parta příjemných mladých lidí z Kolína (toho českého, ne nad Rýnem) se nám moc líbí a opravdu jim z celého srdce fandíme. Jsou nejen sympatičtí, ale i nadšení pro svou práci a to se velmi cení. Své výrobky, nám pejskařům, dodávají už deset let a nelze jim prakticky nic vytknout. A přitom to začalo všechno tak prostě a nenápadně. Když si tehdy současný spolumajitel a bývalý pracovník ve výškových pracích Honza Marek pořídil svou první fenku Sáru. Tak dlouho sháněl kvalitní a funkční vodítko, které by se mu navíc líbilo, až si ho nakonec sám vyrobil. No, a od vodítka už je jen malý krůček k ostatním produktům, jako jsou například obojky nebo přetahovací hračky. No, nedělejte to, máte-li ještě navíc snadný přístup k odolnému horolezeckému materiálu. To je prostě a jednoduše tak, když se koníček spojí s prací a spokojení jsou pak úplně všichni.

Slyšeli jste už náš podcast, který jsme se spolumajitelem firmy Josefem Kunáškem natočili na veletrhu FOR PETS 2021? Moc hezky nám v něm Tamer.cz představil. A vy si ho můžete znovu přehrát zde:

Rozhovor s Josefem Kunáškem, spolumajitelem české firmy Tamer
Rozhovor s Josefem Kunáškem, spolumajitelem české firmy Tamer

Znáte parádní lanová vodítka nebo lehké praktické obojky od této v poslední době raketově expandující firmy na našem trhu? Jaká parta lidí stojí za těmito bezva produkty, kdy se ...

25.10.2021

Není obojek jako obojek

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

My bychom z nabídky Tamer.cz tentokrát rádi vypíchli již zmíněný SOFTY obojek. Každého zákazníka na první pohled upoutá, že je perforovaný (má v sobě takové malé dírky) a to má samozřejmě i velmi dobrý důvod. Představte si, že máte například psa vodomila a půjdete se společně v létě koupat, nebo se vám váš hafan vyválí v bahně, ve sněhu, či ještě v něčem horším (asi víte, kam míříme) a bude nejenom špinavý, smradlavý, ale ještě navíc zavlhlý. Pak se snadno může stát, že se vám s běžným obojkem v oblasti krku zapaří a problém může být hnedle na světě. Pořídíte-li si ale SOFTY, na podobné potíže můžete zapomenout. Tento obojek je nejenom prodyšný, ale také se dá jednoduše vyčistit. A právě proto u nás tak zabodoval.

Ty barvy…

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Je pochopitelně jasné, že zejména dámy mají rády vše dokonale sladěné od hlavy až k patě a k čemu by jim byl sebedokonalejší obojek, kdyby k tomu neměly to správné vodítko v tom správném odstínu. I na to samozřejmě v Tameru pamatují a my můžeme prozradit, že do kompletu lze přidat také třeba lanové přetahovadlo nebo míček, a to opět v několika velikostech a barvách.

O co se hraje?

Cenu do soutěže „Velikonoční pomlázka“ na Velikonoční neděli (17. dubna 2022) věnuje česká firma Tamer.cz. Výherce se může už nyní těšit na opravdu vytuněný SOFTY OBOJEK dle svého vlastního výběru.

Kontakty:

www.tamer.cz

https://www.facebook.com/Tamerczofficial

https://www.instagram.com/tamer_cz/

Co o SOFTY obojku říká výrobce?

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Odolný perforovaný a ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost. Velikonoční. Použití horolezeckého materiálu (pěny) zaručuje pevnost a pohodlí a bez pochyb splní i ta nejvyšší očekávání. Obojek je vybaven tzv. 3-POINT systémem zapínání, díky kterému je tlak v tahu na samotnou přezku minimální. Perforace po celé šířce obojku zajišťuje skvělé větrání srsti a nedochází tak k vytváření hot spotů. Obojek je výbornou volbou nejen pro letní koupací dny, ale i náročné blátivé vycházky. Snadná údržba oplachem vám zaručeně usnadní přechod na výstavní mola, či kolonády. Obojek SOFTY ale nevyužijete jenom v přírodě, bude dělat parádu i v ulicích velkoměsta.

Tady si zákazníků opravdu váží!

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Každý zákazník jistě s nadšením ocení i prvotřídní servis ze strany jakéhokoliv dodavatele. A Tamer si své klienty opravdu hýčká. Pokud by zakoupený obojek pejskovi neseděl, pošlou k vám kurýra, který ho vyzvedne a zdarma zařídí výměnu. Pro dobře popsané míry produktu se to nestává příliš často, ale je dobré vědět, že tady jste opravdu v dobrých rukou. A to se v dnešní uspěchané době opravdu hodí. Souhlasíte?

Velikonoční neděle – Znáte SOFTY obojek?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě naší Velikonoční nadílky. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní cenu, o kterou se ve Velikonoční pomlázce hraje 18. dubna 2022, je nutné posbírat všech 8 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 11. dubna do 18. dubna 2022.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána ve velikonočním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Výhru lze poté uplatnit do třiceti kalendářních dní.

Red.

Foto: archiv firmy Tamer

Doporučujeme z našeho e-shopu
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...