Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Veletrh FOR PETS vás vtáhne do života mazlíčků

Majitelé a chovatelé domácího zvířectva se sejdou na 10. veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Populární akce se koná ve dnech 16. až 19. dubna 2020 v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech.


Veletrh FOR PETS vás vtáhne do života mazlíčků
red. 14.2.2020 8339x PR články

Máte-li doma psa, kočku, králíka či jinou zvěř, přijďte právě na tuto akci prozkoumat, co nového je ve světě mazlíčků právě na trhu. Nebudou chybět prezentace firem s chovatelskými potřebami, krmivy, zvířecí módou nebo designovými doplňky.

Psí kavárna i nové lahůdky

Pro letošní ročník si vystavovatelé z oboru na veletrh FOR PETS připravili vychytávky pro páníčky i jejich zvířata. Například firma Sokol Falco představí v Letňanech novou řadu lahůdkových masových konzerv s vkládanými kusy masa v mletém hovězím, Yoggies zase zaujmou unikátními omáčkami. Pro psí, ale i koňské sporty bude mít připraveno vybavení společnost Man Mat. Novinkou se pochlubí společnost Dogs and fun, která se návštěvníkům PVA EXPO PRAHA představí společnou kavárnou pro psy a jejich majitele.

Od agility po Králičí hop

V rámci čtyřdenního zvířecího svátku v Letňanech bude organizátory spolu s Nadací na ochranu zvířat připraven také bohatý doprovodný program. Chybět nebudou zajímavé přednášky, workshopy, ale také mnoho atraktivních vystoupení. Těšte se na agility, dog dancing nebo zvířecí záchranáře. Jednou z velkých novinek veletrhu bude mezinárodní akce PRAGUE OPEN, která v Hale 6 letňanského výstaviště předvede závod v Králičím hopu.
Součástí programu bude také umisťovací výstava koček nebo výstava morčat.

Veletrh FOR PETS se koná v unikátním souběhu akcí pro všechny členy rodiny, společně s FOR KIDS a  FOR HORSE. Více na www.for-pets.cz.

Kam dál ...