Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Veletrh FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků

Jedenáctý ročník oblíbeného veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS se odehraje letos na podzim! Čtyřdenní akci můžete navštívit v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech od čtvrtka 21. do neděle 24. října 2021. Akce je vhodná nejen pro majitele zvířecích miláčků, ale díky pestrému programu také pro rodiny s dětmi.


Veletrh FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků
red. 14.9.2021 1994x PR články

Máte doma parťáka ze zvířecí říše? Váš nejlepší přítel má čumák nebo se plazí? Nebo doma nemáte žádnou zvířecí duši, ale vaše děti zvířátka zbožňují a chtějí se o nich něco dozvědět? Pak si určitě naši akci zapište do svých diářů, protože tady prostě nemůžete chybět. Můžete se těšit na pestrý výběr chovatelských potřeb pro všechny domácí mazlíčky. Ale připraveny jsou i zajímavé přednášky a mnoho atraktivních vystoupení.

Veletrh FOR PETS nabídne také zcela mimořádnou přehlídku všech zakrslých plemen králíků. K vidění bude více než 40 druhů čistokrevných zakrslých králíčků, včetně velmi vzácných druhů, které obvykle na výstavě neuvidíte. Naskytne se tu tak ojedinělá možnost prohlédnout si a případně i vybrat zakrslého králíčka přímo od chovatele. Králíčky vystavuje Jindřich Šíp a Naďa Marvanová a oba budou na veletrhu přítomni a rádi vám s případným chovem zakrslých králíčků poradí.

A jaké trendy letos přináší výrobci chovatelských potřeb? A co frčí mezi majiteli mazlíčků? Tak právě to na FOR PETS zjistíte. Každopádně nestárnoucím hitem je nechat si svého mazlíčka profesionálně zvěčnit na fotografii. I na FOR PETS budete mít tu možnost. Pro fotku zavítejte do našich ateliérů u stánku časopisu HAF & MŇAU. Koupí fotografie přispějete zvířátkům v útulku. Fotka přímo vašeho mazlíka navíc může vyhrát i skvělé ceny od partnerů veletrhu. Vyhlašujeme 3 kategorie: Fešák, Roztomilouš a Komik.

Veletrh FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků

Na veletrhu se můžete také setkat s kráskou se srdcem na pravém místě Patricíí Pagáčovou. Ta zde osobně představí svůj charitativní kalendář Psí život.

FOR PETS je vhodný i pro rodiny s dětmi. Se zvířecími kamarády se tady mohou nejen pomazlit, ale také si nějakého domů zdarma odnést. Už tradičně se v rámci doprovodného programu bude konat Umisťovací výstava koček. Letos se na ní bude prezentovat 10 útulků a spolků z celé ČR.  V letech 2012-2020 se podařilo na veletrhu FOR PETS umístit celkem 215 koček! Přijďte si k nám vybrat i vy tu svou jedinou lásku kočičí. "Velké díky všem, kdo v minulých ročnících přišli a pomohli útulkáčkům. Ať už přímo poskytnutím nového domova, nebo třeba „jen“ tím, že nakoupili v charitativních obchůdcích, " říká Kateřina Kašparová, organizátorka Umisťovacích výstav koček.

Veletrh FOR PETS přinese to nejlepší ze světa mazlíčků

Pořadatelem veletrhu FOR PETS je společnost ABF. Spolupořadatel veletrhu Nadace na ochranu zvířat nabídne atraktivní program, kde nebude nouze o zvířecí sportovce, umělce, asistenty a záchranáře. A chybět nebudou ani odborné přednášky, workshopy a poradenství ze světa domácích a volně žijících zvířat.

 

Vstupenky za 120 Kč pořídíte už nyní v předprodeji. Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Další informace včetně doprovodného programu budou průběžně zveřejňovány na www.for-pets.cz. Těšíme se na Vás!

 

Markéta Klíma Holatová
PR manažerka veletrhu FOR PETS
M: +420 602 135 473
E-mail: holatova@abf.cz

Kam dál ...