Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Váš pes už míří na Psí den s Prahou 13. Přijďte také!

Nevíte, kam o víkendu honem se psy nebo třeba jen někam za psy? Zkuste tuhle parádní akcičku, která se na Praze 13 uskuteční už po šesté. A věřte, že nudit se rozhodně nebudete! Pojďme se tedy společně podívat na to, co se na nás i pro nás v centrálním parku vlastně chystá…


Váš pes už míří na Psí den s Prahou 13. Přijďte také!
Jan Hájek 23.4.2022 4197x Tam nesmíte chybět

Začal být váš pejsek neklidný? On už se totiž od svých psích kamarádů z peSeMeSek na procházkách dozvěděl, že se brzo koná Psí den s Prahou 13! V sobotu 21. května v Centrálním parku na Lužinách oslavujeme naše čtyřnohé přátele ve velkém stylu. Ať už máte pejska doma, nebo jste jen jejich fandou, na 6. ročníku nejoblíbenější psí akce v Praze se zaručeně pobavíte.

Nudit se nebude nikdo!

Váš pes už míří na Psí den s Prahou 13. Přijďte také!

Na své si přijdou milovníci psů, ale i dobré zábavy, protože letošní program je skutečně nabitý. Chlupatí atleti, průměrní vycházkáři, ale i rozverní gaučáci se každoročně účastní naší psí olympiády. I letos si budou moci zasoutěžit v už tradičních disciplínách, jako jsou psí dostihy, skok do výšky nebo třeba sraz ras.
Na všechny zúčastněné soutěžící i jejich páníčky čekají krásné ceny. Ty si zaslouží všichni zúčastnění, protože mnohdy jsou to právě ti, kteří se umístí poslední, ale získají si srdce celého publika.  
Při skoku do výšky bude přítomen i komisař České knihy rekordů, protože se letos znovu budeme snažit překonat český rekord v této disciplíně – 135 cm, který dva roky po sobě skočili pejsci Zara a Shady přímo u nás na Psím dni.       

A to ještě není všechno

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program – dozvíte se o nejnovějších trendech v dentální hygieně psů, jak provést první pomoc svému pejskovi, psí celníci ukážou, jak se levou zadní vypořádat s pašeráky na letišti, Daniel Žďárský předvede se svými „stafordy“ neuvěřitelnou Bull show a mnoho dalšího.         

Známé osobnosti patrony pejsků

Velká část psího dne je věnovaná pejskům bez domova. Adepty hledající rodinu na Psím dni předvedou azyl Voříškov, depozitum Beruška či útulek AniDef. Patrony pejsků se na den stanou známé tváře jako například Hynek Čermák s manželkou Lucií Čermák Mackovou, Petra Černocká, Miroslav Hrabě, Bára Jánová nebo Lukáš Krpálek. Na akci bude probíhat sbírka věcí potřebných pro útulky a jejich svěřence, pokud se tedy necítíte přímo na adopci, můžete pejskům alespoň věnovat něco do našich sběrných boxů.

Podpořte útulky a vyhrajte v tombole!

Vrcholem Psího dne s Prahou 13 bude tombola, které se může zúčastnit každý, kdo si zakoupí něco u přítomných stánků reprezentujících jednotlivé útulky. Ty budou nabízet vlastní výrobky a produkty, jejichž koupí přispějete na provoz útulků a jejich čtyřnohých obyvatel. Slosování proběhne na závěr a těšit se můžete na hodnotné ceny!

Více informací a formulář k registraci do soutěží, což můžete učinit nejpozději do 1. května 2022, najdete na www.psiden.cz.

Nepřehlédněte!

Sledujte stránky http://psiden.cz/ a naši facebookovou událost https://www.facebook.com/events/615219009698897, kde najdete veškeré informace.

 VSTUP I ZÁPISNÉ DO SOUTĚŽÍ ZDARMA!

 

Jan Hájek

Foto: archiv akce Psí den

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->